plošinovka, která vás udrží

Gear Jack BH review.jpg

Normálně na Androidu moc nehraji, protože je těžké najít dobrou hru, která se nebude zdát těžká, když ji hrajete několik dní. Ale kdykoli najdu něco, co je dobré a má vlastnosti, které jsem zmínil, chci to sdílet se všemi.

Hru, kterou jsem vám dnes přinesl, jsem našel při hledání na Google Play a je pravda Nikdy jsem si nemyslel, že by mě plošinovka udělala tak špatnou. Jedna věc, kterou chci říct, je, že jsem v této hře neobjevil oheň, protože většinu z vás určitě znáte, ale pokud ne, pak tu máte docela cool a zábavnou hru.

Jak jsem již řekl, je to hra Zařadil bych to jako platformy, ale rozumíme také v sekci dobrodružství na Google Play. Dynamika hry je celkem jednoduchá, postava unikající z jeskyně. Musíme zmíněnou postavu ovládat a snažit se vyhnout mnoha překážkám. – bez konce -.

Charakter půjde sám a budeme mít ovládací prvky skok, přikrčení a zpomalení běhu. Ovládací prvky jsou dobře umístěné na obrazovce a nebudou žádné problémy s chybami. I když existuje jediné tlačítko ke skoku, budeme mít několik typů skoků, protože v závislosti na tom, jak dlouho tlačítko stiskneme, udělá to tak či onak, a pokud ho stiskneme dvakrát za sebou, uděláme dvojitý skok To je při vstupu do hry zcela nezbytné.

záchytný zvedák bh

Na rozdíl od her podle stylu, který můžeme najít, toto má nespočet překážek a pastí které budeme muset překonat, což ho činí ještě více závislým, protože nikdy nevíme, na kterého narazit. Tato hra také nejedná pouze v jediném scénáři, protože různé světy co je na tom špatné Rozhoduje o tom hra, ale není monotónní, nemluvě o tom, že v každém světě budeme mít různé překážky. Stejně jako většina podobných her bude cílem získat nejvyšší skóre.

Komentář můžeme oblékat naši postavu Ale i když to milujeme, ano, každý outfit a držení těla, které chceme svému malému dobrodruhovi dát, bude mít cenu. Ale nebudeme moci utratit pouze převody na oblečení, ale také budeme mít různé síly, které můžeme vyvinout, aby zářily postavě a postupně postupovaly hrou. Osobně se mi tato hra líbila a nadále se do mého zařízení instaluje jako jedna z nejlepších a nejvíce návykových her. Také řekněte, že můžeme hrát prakticky na jakémkoli zařízení. protože to není hra, která vyžaduje hodně grafické síly.

Na konci vám nechám video, abyste viděli hru a vše, co jsem zmínil.

Jack se závitem BH | Google Play

Co si myslíte o této hře? Znáš ho?