Po omezenou dobu je k dispozici 5 bezplatných her pro děti

Během 15 dnů, které Španělé museli kvůli koronaviru strávit doma, většina společností, které těží z omezení mobility občanů, nabídněte některé ze svých produktů nebo služeb zdarma. Včera jsem mluvil o aplikaci Bodyweight Fitness, která vám poskytne životní plán pro domácí cvičení.

Tato nabídka je v Evropě stále k dispozici, ale asi ne. Dnes mluvíme o 5 hrách pro ty malé, kteří jsou doma těžce uvězněni, kteří nemohou jít do parku a nevidí své přátele. Tyto aplikace lze po omezenou dobu stáhnout v Evropě.

Dr. Panda Bath Time

S tímto herním titulem se ti nejmenší dozví o potřebě udržovat čistotu tím, že se naučí různé rutiny denní hygieny, aniž by si to uvědomovali. Ponoření do vany, vysušení vlasů, čištění zubů … jsou některé z činností, které se naučí, aniž by si to uvědomovaly.

Škola Dr. Pandy

Drobci vytvářejí a znovu vytvářejí své vlastní příběhy zkoumáním a hraním ve škole s ostatními spolužáky a předměty, se kterými se po cestě setkávají.

Dr. Panda ve vesmíru

Po přizpůsobení kosmické lodi jsme vyrazili a navigovali vesmírem, abychom prozkoumali vesmír, objevili nové planety a dokonce i černou díru.

Město Hoopa

Město Hoopa City umožňuje těm nejmenším popustit uzdu fantazii budováním města od nuly: domy, silnice, zdravotní střediska, čerpací stanice…

Dr. Panda a Dodo House

Dodo žije v domku na stromě a potřebuje, abychom mu pomohli vařit, vyrábět sendviče nebo šišky, umýt a samozřejmě hrát basketbal, skákat přes švihadlo, foukat mýdlové bubliny.

Ne všechny hry od tohoto vývojáře nabízejí jakýkoli typ nákupů v aplikaci. Také nezobrazují reklamy, takže jsou skvělé, když necháte malé děti na chvíli bez obav hrát. Normální cena těchto her se pohybuje mezi 2,29 eur a 5,49 eur.