Pocket Casts má nyní samostatnou aplikaci pro Apple Watch

V App Store můžeme najít mnoho aplikací, kde si můžete užít naše oblíbené podcasty. nabízejí nám mnohem více funkcí Je to něco, co je ve většině jejích aplikací obvykle docela běžné, víc než to, co nám Apple nativně nabízí. Pokud mluvíme o takových aplikacích, měli bychom mluvit o Pocket Casts.

Tato aplikace, jedna z nejstarších a dostupná také pro Android, byla nedávno aktualizována, aby se mohla účastnit těchto aplikací. Plně spuštěn z Apple Watch Aplikace pro iPhone pouze bez dálkového ovládání.

S Pocket Casts po poslední aktualizacipřímo vyrábět naše oblíbené podcasty Přes Wi-Fi nebo datové připojení. Umožňuje nám také stahovat podcasty, které chceme přehrávat, přímo do Apple Watch, abychom nemuseli iPhone kdykoli používat.

Související článek:

Aplikace podcastů Castro a Pocket Casts byly odstraněny z čínského obchodu s aplikacemi

Postup reprodukce synchronizuje s jinými platformami Kde jsou k dispozici kapesní hry. Tato funkce je k dispozici pouze pro uživatele s měsíčním předplatným. Upozorňujeme, že Pocket Casts si můžete stáhnout zdarma, ale přichází s řadou omezení.

Kromě samostatné verze Apple Watch přináší tato nejnovější aktualizace také řadu vizuálních změn. První se nachází na adrese: nové téma pro přizpůsobení aplikace Říká se tomu radioaktivita. Druhou změnou je možnost přizpůsobit ikonu, kterou aplikace zobrazuje, mezi 4 různými možnostmi.

Také byl Vylepšení algoritmu Trim SilencePokud jde o přístupnost, používání s VoiceOverem je mnohem snazší a dialogové okno Chromecastu bylo změněno samo o sobě, protože se v mnoha případech nezobrazuje podle motivu aplikace.

Kapesní odlitky

Podcast Media, LLC

Volný, uvolnit