Pocket Drive převádí vaše zařízení iOS na externí pevný disk

App Store obsahuje stovky tisíc aplikací a her všech žánrů, ze kterých si uživatelé mohou vybírat. Mezi nimi chceme dnes zdůraznit Pocket Drive je bezplatná a velmi snadno použitelná aplikace, která umožňuje přenos dat do zařízení iOS a přistupujte k nim bezdrátově, kdykoli budete chtít.

Pocket Drive změní váš iPhone nebo iPad na jakýsi externí pevný disk, kde budete mít k souborům bezdrátový přístup.Nejlepší ze všeho je, že je kompatibilní s počítači Mac i Windows. Aplikace se velmi snadno používá, stačí ji otevřít a vyhledat zařízení v počítači, aby to bylo možné, a vaše zařízení iOS se na ploše zobrazí jako pevný disk.

Mezi jeho funkcemi najdete: Můžete poslouchat soubory MP3, sledovat filmy, otevírat dokumenty Microsoft Office nebo PDF a mnoho dalšího.. Na druhou stranu můžete také provést obrácenou operaci, což znamená, že můžete přenášet soubory z iPhone nebo iPad do počítače. Zde vysvětlíme hlavní funkce a vlastnosti Pocket Drive.

Hlavní funkce Pocket Drive

Jak jsme již řekli, Pocket Drive změní váš iPhone nebo iPad na externí pevný disk, kam můžete přenášet soubory a přistupovat k nim kdekoli a kdykoli chcete. Má archiv ZIP, stahovač webových souborů, přehrávač MP3 a integrovaný pokročilý prohlížeč fotografií.. Tato aplikace vám umožňuje spravovat a spravovat soubory v zařízení iOS stejně jako v počítači (Mac i Windows).

Pocket Drive se opravdu snadno používá, protože není třeba nic konfigurovat ani si pamatovat a zadávat IP adresy. Když aplikaci otevřete, váš Mac ji automaticky detekuje, ale je také plně kompatibilní s Průzkumníkem Windows.. Na druhou stranu by se nemělo zapomínat, že funguje téměř s jakýmkoli souborem, který můžeme přenést přetažením do zařízení v počítači.

Navíc z jiné síly Pocket Drive je to, že pro práci a připojení k počítači nepotřebuje flash disk ani kabely, ale funguje bezdrátově.. Mezi další funkce, které tato aplikace umožňuje, kromě výše zmíněných, je otevírání příloh v e-mailu nebo přehrávání filmů MP4 s podporou AirPlay.

Stáhněte si Pocket Drive pro iPhone a iPad hned teď

Aplikace Pocket Drive K dispozici zdarma, ale v této verzi pouze 512 MB úložištěRozšiřitelné až na 4 GB nebo dostupné pro neomezené úložiště prostřednictvím Nákupy v aplikaci. Kapacita samozřejmě bude záviset na volném prostoru, který máte na svém zařízení iOS.

Nakonec Pocket Drive Kompatibilní s více než 25 typy souborů, které lze otevřít ze samotné aplikacemimo jiné: Stránky, Keynote, Čísla, Word, Excel, PowerPoint, RTF, PDF, HTML, JPEG, GIF, TIF, MOV, MP4, MP3 nebo ZIP.

Znali jste kapesní pohon? Je to užitečná aplikace?