Pocket Drive změní váš iPhone a iPad na bezdrátový externí pevný disk

Pocket Drive

Nedostatek slotu pro kartu microSD si mnoho uživatelů iOS stěžovalo a mnoho dalších uživatelů jiných systémů se chlubilo. Snadnost přenosu obsahu poskytovaného připojením USB nebo slotem pro kartu je rozhodně výhodou a někdy jednoduchý přenos filmu do iPhone nebo fotografií do počítače je pro mnoho uživatelů opravdovou bolestí hlavy. Dnes musíme přidat různá řešení, která v App Store opravdu hodně slibují. Pocket Drive změní váš iPhone a iPad na skutečné externí úložné zařízení pro váš počítač. Umožňuje snadno bezdrátově přetahovat soubory z iPhonu a iPadu do počítače (Mac a Windows) a naopak.

Opravdu toho není moc co říct, protože aplikace nevyžaduje téměř žádnou konfiguraci. Otevřete aplikaci v zařízení iOS, otevřete Průzkumník souborů ve vašem počítači Mac nebo PC a vaše zařízení se tam zobrazí připravené k přijímání nebo odesílání souborů bez jakýchkoli problémů. A udělá to bezdrátově, aby to bylo ještě jednodušší, bez kabelua bez nutnosti instalace jakýchkoli aplikací na vašem počítači. Musíte se připojit pouze ke stejné síti WiFi.

Screenshot 02.01.2015 na 0,12,56

Mít žádost přehrávače médií pro zvukové a video souboryProhlížeče dokumentů a také kompatibilita s AirPlay. Existuje mnoho kompatibilních rozšíření, ale některé vám určitě budou chybět:

stránky, .keynote, .numbers, .doc / .docx, .xls / .xlsx, .ppt / .pptx, .rtf, .html, .htm, .pdf.txt, .jpg / .jpeg, .png ,. bmp, .gif, .tif, .ico, .xbm, .mov, .m4v, .mp4, .mp3, .zip

Pocket Drive je bezplatná aplikace, ale v malém vydání: U bezplatné verze můžete použít až 512 MB Ke zvýšení této úložné kapacity vašeho iPhone pro ukládání dat budete muset použít nákupy v aplikaci:

  • 1,79 EUR za 4 GB
  • 2,69 € za 16 GB
  • 3,59 EUR za 32 GB
  • 4,49 € – bez omezení kapacity

Můžete si také vybrat: přímo zakoupit placenou verzi Nemá žádný limit a náklady jsou stejné 4,49 €.

Aplikace již není k dispozici v App Storu Aplikace již není k dispozici v App Storu