Poco X3 je připraven ke spuštění v Indii 22.…

Rozhraní fotoaparátu Poco X3 (Zdroj: Twitter / Angus Kai Ho Ng) Společnost Poco India potvrdila, že Poco X3 bude vydán 22. září ve 12:00 v Indii. V Evropě byl spuštěn Poco X3 NFC zaměřený na hry . Podobná varianta se očekává na začátku tohoto měsíce a bez funkce NFC. Sachin Kalantri od Qualcommu indianexpress.com potvrdil, že telefon poběží na procesoru Snapdragon 732G. Zasvěcená osoba nedávno tvrdila, že indická verze telefonu bude mít větší baterii a bude vybavena 8 GB RAM. Před uvedením slibného smartphonu střední třídy se podívejme na specifikace telefonu. Pokud je většina funkcí Poco X3 stejná jako Poco X3 NFC, přichází s displejem Full-HD +. 6,67 palce s obnovovací frekvencí 120 Hz DynamicSwitch, mění obnovovací frekvence podle využití, aby se šetřila výdrž baterie. Obnovovací frekvence může klesnout na 50 Hz, aby se při prohlížení statického obrazu šetřila výdrž baterie. Rovněž bude mít vzorkovací frekvenci 240 Hz, která by měla uživatelům poskytnout náskok před ostatními hráči. Jak bylo dříve potvrzeno, bude poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 732G spárovaným s GPU Adreno 618. Může mít také LiquidCool Technology 1.0, o 70 procent větší pro lepší herní výkon. bude mít tepelnou trubku.

Má nastavení čtyř kamer s 64MP primárním senzorem Sony IMX 682 na zadní straně. Má také ultraširoký fotoaparát s úhlopříčkou 119 stupňů, 13 MP fotoaparát, 2 MP fotoaparát Telemacro a 2 MP hloubkový senzor. Na přední straně je 20 MP fotoaparát pro selfie, který se odehrává ve velmi malém výřezu.PŘEČTĚTE SI TAKÉ | Poco X3 vs Poco X2: Jaké jsou aktualizace?

To vše bude zálohováno 5 160 mAh nebo vyšší baterií s podporou 33W rychlého nabíjení. Při spuštění Poco NFC společnost Poco tvrdila, že dokáže telefon plně nabít do 65 minut. Telefon bude dodáván ve dvou barvách: Shadow Grey a Cobalt Blue s relativně větší značkou Poco. Telefon se bude prodávat prostřednictvím Flipkartu a očekává se, že bude k dispozici v maloobchodě od 20 000 Rs.Express Tech je nyní na telegramu. Kliknutím sem se připojíte k našemu kanálu (@expresstechie) a budete informováni o nejnovějších technologických novinkách.? TecNoticias je nyní na Telegramu. Kliknutím sem se připojíte k našemu kanálu (@indianexpress) a získáte nejnovější titulky

© TecNoticias