Pod2g potvrzuje, že Evad3rs nefunguje na útěku z vězení iOS 6.1.3

Uplynuly téměř dva týdny od chvíle, kdy Apple vydal iOS 6.1.3, verzi, která zavřela dveře Jailbreak evasi0n. Tento útěk z vězení byl však velmi úspěšný. Za téměř 6 týdnů obdržela 2 miliony aktualizací iOS a téměř 20 milionů jailbroken zařízení. Byl tak úspěšný, že za pouhé 4 dny udělal útěk z vězení 7 milionů.

Tým Evad3rs nefunguje na útěku z vězení pro iOS 6.1.3

Navzdory úspěchu se zdá, že útěk z vězení evasi0n bude na chvíli poslední útěk z vězení. Měli jsme mírné podezření, že pro iOS 6.1.3 nebude útěk z vězení, protože nemá smysl odhalit vše, čeho bylo dosaženo před vydáním iOS 7, ale nyní je schváleno pod2g přes Twitter. Zde je tweet:

Jak jsem uvedl, není to překvapení. Očekává se, že Apple představí další verzi iOS, možná iOS 7, na akci WWDC, která se obvykle koná v polovině června, takže zbývá jen pár měsíců.

Tím je tým evad3rs prakticky zbytečný aktualizovat nástroj evasi0n útěk z vězení novými exploity, protože Apple tyto chyby v iOS 7 nepochybně opraví. maximálně několik měsíců.

Stojí však za zmínku, že p0sixninja nedávno oznámila, že objevila dostatek exploitů k vygenerování nového útěku z vězení. A je nepravděpodobné, že by je Apple vydal před vydáním další verze iOS, ale před několika dny jsme viděli ujištění Jailbreak, že nevyjde, dokud nedorazí iOS 7.

Stručně řečeno, vsadil jsem své peníze Přinejmenším se nového útěku z vězení dočkáme až koncem léta, dokonce i na podzim. Pokud tedy chcete, aby se Jailbreak držel dál od iOS 6.1.3 a budoucích aktualizací iOS.

Co myslíš? Pokud jste se neaktualizovali, můžete sledovat naši sekci, kde najdete všechny informace a novinky o útěku z vězení evasi0n. Aktualizoval někdo náhodou systém iOS 6.1.3 a zabývá se útěkem z vězení? Podělte se o své zkušenosti s útěkem z vězení tím, že zanecháte své komentáře.

Pokud jste dostali útěk z vězení, mohlo by vás zajímat, co považujeme za nejlepší vylepšení pro iPad a iPad Mini.

Sdílejte tento článek se svými přáteli na hlavních sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku. Děkuji mnohokrát!