Podívejte se na novinky přicházející z Call of Duty Mobile zde …

Stuck in Call of Duty? I my, jak bychom nebyli, kdyby byla halloweenská událost velkolepá, vzhledem k novému vzhledu téměř všeho, novým událostem a dokonce i pokloně. Ale i po skončení Halloweenu Call of Duty stále přidává nové věci. Zjistěte všechny novinky přicházející do hry tento týden.

Tentokrát přidali dvě důležité věci, které zlepší váš zážitek ze hry, speciální událost pro odstřelovače a dvojnásobný zážitek pro zbraně podle vašeho výběru. Pamatujte, že se to stane K dispozici od 23. do 24. listopadu 2019.

Duální zkušenosti se zbraněmi a efektivita pouze odstřelovače

O co konkrétně jde? Jednoduše se akce sniper můžete zúčastnit zítra od soboty 23. listopadu do neděle 24. listopadu 2019. Budete muset splnit řadu misí, abyste je mohli vyměnit za dobré odměny.

To není nic nového, mějte na paměti, že něco podobného se děje i při obloukové události Falcon, kde musíte získat 10 misí, abyste získali zbraň. Ačkoli podrobnosti zatím nejsou známy, Možná vám dodají vlastní vzhled, když dokončíte mise na akci nebo speciální odstřelovač.

K dispozici bude také dvojnásobný zážitek v režimu pro více hráčů

Nejlepší ze všech během těchto dvou dnů V režimu pro více hráčů budete mít povolený zážitek x2, takže se doporučuje hrát se svou oblíbenou zbraní o úroveň výš, abyste mohli umístit všechna požadovaná vylepšení.

Ano Jste nový a stále nevíte, jakou zbraň použít V tomto bonusu za dvojnásobný zážitek vás zveme k prozkoumání 5 nejlepších zbraní ve všech Call of Duty Mobile.

COD Mobile nominován Google Play

Nakonec vám to chceme říct Volání povinnosti Nominováno do sekce Volba uživatelů Google Play 2019. Ano, dosáhl toho pouhé 2 měsíce po oficiálním celosvětovém spuštění, Skutečné šílenství! Očekáváme proto na prosinec 2019 mnohem více nových věcí a vylepšení.

Doufáme, že vás tyto informace potěší, pokud máte nějaké dotazy, dejte nám prosím vědět v komentářích a my vám rádi odpovíme.