Podívejte se na Skylanders SuperChargers, úžasnou hru pro iOS

Podívejte se na Skylanders SuperChargers, úžasnou hru pro iOS

Populární hra pro konzoly Skylanders SuperChargers je nyní k dispozici pro zařízení iOS. Několik dní jsme to testovali na iPadizate spolu se startovacím balíčkem a dnes vám přinášíme recenzi s našimi dojmy z této hry.

V loňském roce jsme hovořili o tom, že Skylanders Trap Team přichází do Apple Store Online spolu s dalšími hračkami. Nyní jsou to Skylanders SuperChargers a startovací balíček Abyste si hru mohli začít užívat na svém iPhonu nebo iPadu. Pojďme tam!

Recenze Skylanders SuperChargers pro iOS.

Co obsahuje startovací balíček Skylanders SuperChargers?

Skylanderem můžete být ve Skylanders SuperChargers. Bojujte s různými nepřáteli, se kterými se během cesty setkáte. Kromě toho můžete po zemi létat, řídit nebo se potápět a sbírat věci.

Recenze Skylanders SuperChargers pro iOS.

Nejprve je třeba říci, že se dvěma digitálními Skylanders SuperChargers (Instant Hot Streak a Instant Spitfire) si můžete tuto hru pro iOS užít zcela zdarma. Ale, Zakoupením startovacího balíčku máte příležitost pokračovat v dobrodružství Zahrnuje základnu, ovladač, auto a dva Skylandery.

Pokud chcete, můžete také získat Digitálně dokončete dobrodružství prostřednictvím nákupu v aplikaci ve hře. Zpočátku bude stačit startovní balíček Skylanders SuperChargers.

Recenze Skylanders SuperChargers pro iOS.

Startovací balíček pro Skylanders SuperChargers je k dispozici v online i kamenných obchodech a obsahuje následující položky: dva Skylandery (Spitfire a Sure Shot Stealth Elf), Power Portal a bezdrátový ovladač, který se připojuje k iPhonu nebo iPadu přes Bluetooth a Hot Streak nástroj. Na druhou stranu obsahuje plakát hry a 5 baterií AAA potřebných pro portál a ovladač.

Recenze Skylanders SuperChargers pro iOS.

Skylanders SuperChargers pro iOS a začínáme se startovacím balíčkem

SkyLanders ve společnosti SuperChargers Cílem je porazit chaos a zachránit svět Skylands, k tomu potřebujete herní kompatibilní startovací balíček. Na druhou stranu byste měli vědět, že můžete použít jak bezdrátový ovladač Bluetooth, který je součástí balení, tak ovládací prvky dotykové obrazovky, jak si přejete.

Tato hra je velmi jednoduchá a ke hraní musíte připojit Bluetooth vašeho iPhonu nebo iPadu, otevřít portál síly a ovladač. Když je to hotovo a začnete hrát Požádá vás o umístění vozidla a jednoho ze Skylanderů na Portál síly, který se objeví ve Skylandu..

Recenze Skylanders SuperChargers pro iOS.

Můžete si vybrat z různých úrovní obtížnosti a budete se muset pohybovat v různých scénářích a světech, čelit nepřátelům a sbírat peníze, poklady a mnoho dalšího. Na cestě vám budou také pomáhat vaši přátelé a vy můžete vylepšovat auta.

Abychom znevýhodnili, je třeba říci, že Některé části hry jsou omezené a nemáte k nim přístup, pokud nemáte jiná auta vhodná pro tyto oblasti.Vzhledem k tomu, že nejsou součástí startovního balíčku Skylanders SuperChargers, musíte si je zakoupit samostatně. Na druhou stranu, někdy jsou kousky nebo sekvence příběhového režimu, kde mluví jiné postavy, také trochu těžké.

Jinak Skylanders SuperChargers pro iOS Je to velmi zábavná hra a liší se od toho, na co jsme zvyklíprotože ke změně postavy a auta ve hře musíte komunikovat s portálem síly.

Stáhněte si hru Skylanders SuperChargers do svého iPhonu nebo iPadu!

Hra Skylanders SuperChargers pro iOS je k dispozici v App Store a je kompatibilní s iPhone i iPadI když je na tabletu zjevně příjemnější díky velikosti jeho obrazovky. Stažení je zdarma a na začátku si můžete dobrodružství užít se dvěma digitálními kompresory.

Konečně hra Skylanders Super Chargers potřebujete iPad 3, iPad Mini, iPhone 5 nebo novější 5C nebo iPod Touch 6. generace. Doporučujeme také iOS 8.6 nebo vyšší a 3 GB volného interního úložiště a online funkce nejsou podporovány na iPad 3 a 4, iPad Mini, iPhone 5 a 5c.