Podívejte se na texty skladeb přehrávaných na iPhonu a iPadu

Jednou z chybějících funkcí Apple Music je, že dokáže zobrazit texty přehrávaných skladeb. Apple (zatím) tuto možnost nenabízí, ale díky bezplatné aplikaci si ji můžete stáhnout z App Store a Kompatibilní s iPhone a iPad to můžete udělat snadno z oznamovacího centraa nemluvíme o hudbě přehrávané z jiného zařízení, ale o stejné hudbě reprodukované ve vašem. Můžete to dokonce udělat na svých Apple Watch. Krok za krokem vysvětlíme, jak na to.

Aplikace, o které mluvíme, je MusixMatch, který je velmi podobný Shazamu, možná méně známému, ale nabízí mnoho možností a perfektně se integruje do Apple Music. První věcí, kterou byste měli udělat, je stáhnout si ji z App Store, trváme na tom, že je bezplatná a univerzální, Platí pro iPhone a iPad, dokonce i pro Apple Watch.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Po instalaci jej můžete použít přímo k zobrazení textů jakékoli skladby Apple Music přehrávané na vašem zařízení, ale pokud chcete mít mnohem rychlejší a přímý přístup, je nejlepší přidat svůj widget do oznamovacího centra, protože tak máte přístup k jeho funkcím, i když je iPhone nebo iPad uzamčen. Velmi Můžete jej použít z Apple Watch s možností přidat „záblesky“ Máte ji po ruce, stačí přejet prstem nahoru a vidět podobné písmena na hodinkách Apple. Jak vidíte, aplikace vám také umožňuje ovládat přehrávání hudby a dokonce ji označit jako oblíbenou se srdcem objevujícím se v ovládacích prvcích. Neexistuje žádná omluva, že nevíte, co vaše oblíbené písně říkají v angličtině.