Podivný nový tablet LG G Pad 5 připravený vstoupit na trh

Výsledky testu nového tabletu od jihokorejské společnosti LG Byl zařazen do databáze populární benchmarkingové aplikace. Geekbench. Podle všech příznaků je to nové LG G Pad 5.

Na internetu již dříve vyplávaly informace, že tento nový tablet bude vybaven 10,1palcovou obrazovkou s Full HD rozlišením, 4 GB RAM a 64 GB interní flash paměti a již starým čipem Snapdragon 821 SoC.

Nová data objevující se v Geekbench potvrzují přítomnost těchto 4 GB RAM v testovaném zařízení, zařízení s operačním systémem Android 9 Pie.

Během testování se zařízení podařilo nashromáždit 347 bodů v režimu s jedním závitem a při použití všech jader dosáhlo 909 bodů. Tyto výsledky jsou stále velmi nízké, i když vezmeme v úvahu, že v nejnovější verzi Geekbench (Geekbench 5) jsou výsledky podle nových algoritmů nižší než v Geekbench 4. Jinými slovy, nelze říci, že máme do činění s velmi výkonným tabletem.

V současné době vám nejsme schopni poskytnout žádné další informace. LG G Pad 5, prostě to řekni Spuštění LG G Pad 5 Buďte blízko, protože obvykle netrvá dlouho, než se zařízení dostane do Geekbench a poté se začne prodávat.

LG G Pad 5 GeekbenchLG G Pad 5 Geekbench

Jak se říká, budeme vás podle potřeby informovat. Aby vám neunikly žádné technologické novinky, které vám obvykle sdělíme na Planeta Red, je nejlepší přidat si nás do svých kanálů nebo nás sledovat na různých sociálních sítích.

Zdroj: Slashleaks

Zdravím z hloubky bytů.