Podle pověstí dostává Nintendo Switch velkou aktualizaci…

Podle nedávné zprávy Nintendo nadále prodává více konzolí než jeho konkurenti, ale zařízení se blíží ke svým druhým narozeninám a část vzrušení mohla vymřít. Jeden Blog na Wall Street Zpráva na začátku října uvedla, že společnost zvažuje upgrade hardwaru pro rok 2019.

Nintendo v té době stále diskutovalo o aktualizacích hardwaru a softwaru, ale zpráva tvrdila, že aktualizace Switch 2019 nabídne lepší, tenčí a efektivnější LCD obrazovku než originál. Nová zpráva nyní nabízí některé skutečné funkce nového přepínače, ale je příliš brzy na to, abyste se nadšením nadchli.

Holandský blog LetsGoDigitalodkryl z webu zprávu v japonštině a často hledal podrobnosti o nevydaném hardwaru GamePediav posledních měsících shromáždil několik pověstí o aktualizaci přepínače. Poslední přidaný na tuto stránku podobnou Wiki zmiňuje tweet se jménem reportéra hry. @ Daniel Kdo nedávno řekl o aktualizaci Nintendo Switch 2019:

Nintendo plánuje vydat vylepšenou verzi NintendoSwitch na začátku roku 2019.

RAM odpovídá 8 GB, interní úložiště odpovídá 128 GB, 4K video.

Některé hry třetích stran jsou vydávány pouze pro novější modely. Všechny exkluzivní hry Nintendo odpovídají oběma.

Tento tweet byl však po zveřejnění odstraněn. Tento účet na Twitteru je skutečný a vlastní jej herní novinář. Dříve jsem řekl, že je příliš brzy na to, abychom se nadšením nadchli pro výše uvedené funkce, protože neexistuje způsob, jak je ovládat.

Je však jasné, že pokud chce Nintendo držet krok s Microsoftem a Sony, pokud jde o hardware konzoly, musí Switch významným způsobem aktualizovat. Přidání více paměti RAM a úložiště v modelu 2019 má smysl pouze s ohledem na původní model, který obsahuje 4 GB RAM a 32 GB flash paměti. Podpora 4K videa také zní jako rozumné očekávání pro konzolu 2019, která by mohla mít docela dost času na využití.

Také na stejné stránce Japan Switch Wiki Blog na Wall Street Kromě loňské zprávy uváděly další pověsti Switchu příběh, který naznačoval Switch s 8 GB RAM od března 2018.

Zdroj obrázku: Jacob Siegal | BGR