Podložka pod myš Asus ROG Balteus Qi umožňuje bezdrátové nabíjení smartphonu

Značka Asus Republic of Gamers (ROG) je zaměřena na hráče, mezi zařízeními, která pod touto značkou najdeme, je mnoho různých zařízení, jako jsou herní smartphony, herní notebooky, mechanické klávesnice, myši … Jeden z nejnovějších produktů K dosažení této řady jsou mobilní zařízení, která splňují standard Qi K dispozici byla podložka pod myš Asus ROG Balteus Qi, kterou lze současně použít pro bezdrátové nabíjení.

Pokud tedy Asus ROG Balteus Qi obsahuje bezdrátové nabíjení, můžete nabít svůj smartphone.

Asus ROG Balteus QiAsus ROG Balteus Qi

Vlastnosti Asus ROG Balteus Qi

Rozměry podložky pod myš Asus ROG Balteus Qi jsou 320 x 370 mm. Výrobce tvrdí, že matná plocha je ideální pro všechny typy senzorů. Jeho gumová podrážka zajišťuje, že rohož neklouže ani při extrémních herních sezeních.

V pravém horním rohu podložky pod myš je zóna bezdrátového nabíjení Qi. Bezdrátové zařízení má LED indikátor, který ukazuje, že se nabíjí.

Asus ROG Balteus QiAsus ROG Balteus Qi

Jako dobrá herní podložka pod myš je tato podložka pod myš dodávána s 15 přizpůsobitelnými světelnými efekty, které lze kdykoli změnit pomocí tlačítka. Světelné efekty mohou být různé: statické, dýchací, barevné cykly, duhy, vlny, komety, hvězdná obloha atd. Tyto světelné efekty jsou také synchronizovány se softwarem Armory II. Pokud tedy vlastníte další zařízení značky, vaše „herní centrum“ bude ještě úžasnější.

Podložka pod myš Asus ROG Balteus Qi má konektor USB 2.0, který můžete použít k připojení kabelové myši. Kabel podložky pod myš je v levém horním rohu.

Asus ROG Balteus QiAsus ROG Balteus Qi

Cena Asus ROG Balteus Qi

Cena zařízení je 109 $, což je zhruba 97 eur na oplátku.

Asus ROG Balteus QiAsus ROG Balteus Qi
Asus ROG Balteus QiAsus ROG Balteus Qi

Zdroj: JD.com

Zdravím z hloubky bytů.

Table of Contents