Podrobné specifikace Samsung Galaxy Note10 + jsou již známy

Funkce Samsung Galaxy Note 10+Jeho debut je naplánován na 7. srpna. Tento model bude nejsilnější vlajkovou lodí značky, o půl kroku nad značkou. Samsung Galaxy Note10.

Samsung Galaxy Note10 +Samsung Galaxy Note10 +

Specifikace Samsung Galaxy Note 10+

Příbuzný Funkce Samsung Galaxy Note 10+ Řekněme, že tento nový smartphone korejské společnosti bude mít 6,8palcovou obrazovku s rozlišením 3040 x 1440 pixelů a bude dodáván s HDR 10. U procesoru SoC, který vidíme, se očekává Qualcomm Snapdragon 855, maximální velikost flash paměti je nastavena na 1 TB a kapacita baterie je nastavena na 4170 mAh.

Zvěsti o existenci 4300 mAh baterie neobstojí, protože S Pen (stylus) vyžaduje uvnitř terminálu hodně místa, které lze baterii přiřadit … ale protože takové pero existuje, kapacita nebude tak vysoká, jak si přejeme. Telefon samozřejmě bude podporovat kabelové i bezdrátové systémy rychlého nabíjení s výkonem 25, respektive 20 W.

Řekněme, že pokud jde o fotografii, v hlavním fotoaparátu modelu budou použity snímače s rozlišením 12, 12 a 16 megapixelů, druhý se širokoúhlým objektivem. Hlavní fotoaparát bude doprovázen ToF kamerou.

Mezi další funkce Galaxy Note 10+Nalezli jsme ochranu IP68, vestavěný snímač otisků prstů, tvrzené sklo Gorilla Glass, hliníkový kovový rám, podporu NFC a port USB-C.

Cena Samsung Galaxy Note10 a Galaxy Note 10+

Pokud nejsou k dispozici žádné údaje o Cena Samsung Galaxy Note10 a Galaxy Note 10+se bude zdát blíže prodeji těchto dvou zařízení … ale nebude to levné a bude to přes 1000 eur.

Zdroj: ITHome

Zdravím z hloubky bytů.