Podrobnosti o Microsoft Surface Mini, jeho funkcích

Podrobnosti o Microsoft Surface Mini, jeho funkcích

Microsoft to připravuje na všechno. Představení dalšího vydání tabletu Surface MiniJak se dalo očekávat, tentokrát jde o produkt, který bude mít 8 palců a operační systém Windows 8. Pozvánky na prezentační akci dorazí 20. května do New Yorku v USA – zbývá už jen pár dní.

I když je to pravda, není známo, co se stalo. Povrch MiniNěkteré funkce, které dotyčný tablet bude mít, jsme se již naučili, přičemž nejpůsobivější pochází od agentury Bloomberg, jak uvádí zpráva. Surface bude mít čipy poskytované Qualcommem v nové menší verzi a už ne od Nvidia jako na Surface RT a Surface 2.

Microsoft SurfaceMicrosoft Surface

Nokia byla jediným výrobcem OEM, který v roce 2013 přišel s tabletem Windows založeným na architektuře ARM, který mimochodem využívá procesory Snapdragon společnosti Qualcomm s velmi dobrým výkonem.

Některé publikace, ke kterým máme přístup, které se ve velké míře zabývají Surface Mini Bude mít 8palcovou obrazovku, stylus, schopnost pořizovat hlasové poznámky s plnou integrací s OneNote (aplikace) a Windows RT.

To, co ještě nevíme, je, jak bude tablet Microsoft vypadat, a to je důležitý detail vzhledem k tomu, že v poslední době klesá trend u produktů společnosti Surface a konkurence, která převážně představuje Apple iPad Mini. a Google Nexus 7 se stal oblíbeným divákem.

Výsledky studie o používání tablet ukazují, že většina se věnuje zobrazování „médií“ (audiovizuální materiál), které silně podporují používání dlouhých obrazovek. Na trhu, kde jsou stále více oceňována malá zařízení, Zajímalo by nás, jestli Microsoft Surface Mini bude stačit, aby se změnil Změní za to studenti svůj notebook?

Redmondovým nápadem je samozřejmě přinést změnu, jakou Apple již nějakou dobu dělá, ale zajistit, aby přístup fungoval podle očekávání pro Microsoft, je obtížné, alespoň dokud neuvidíte, co se stane. jejich nový tablet.

Jistota, jak bude Surface Mini vypadat, přijde, až bude oficiálně představena. Za pár dní budeme muset vidět výkon baterií s novými procesory, i když na nás udělalo dojem, že Qualcomm bude odpovědný za uvedení 8palcových tablet Microsft do života.