Podrobnosti o rozdílech mezi OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro

Dnes chceme věnovat pozornost OnePlus 7 a jeho bratr, OnePlus 7 Pro Zaměřujeme se na to, jaké jsou rozdíly mezi těmito dvěma terminály, protože za méně než měsíc vyjdou oba terminály na světlo. Prezentace je naplánována zejména na 14. května.

Ačkoli lze oba terminály považovat za verze stejného terminálu, existují mezi nimi opravdu velké rozdíly. JE OnePlus 7 se bude velmi lišit od OnePlus 7 Pro. Takže si myslíme, že je pro vás zajímavé vědět, jaké jsou tyto rozdíly … a mimochodem, obě zařízení lépe poznáme.

Specialista Steve H. McFly (nenazývejte to ani kuřetem …) je známější pod svou přezdívkou. OnLeakszveřejněny podrobnosti o rozdílech mezi těmito dvěma smartphony.

Pojďme vědět, jak se mají OnePlus 7, také zvaný OnePlus 7 Standard Editiona modely OnePlus 7 Pro Y OnePlus 7 Pro 5G.

Standardní verze telefonu bude obsahovat 6,4palcovou úhlopříčnou plochou obrazovku, výřezovou obrazovku podobnou kapce pod přední kamerou a duální hlavní fotoaparát se 48megapixelovým hlavním obrazovým snímačem. .

Pro model OnePlus 7 Pro Bude vybaven obrazovkou zakřivenou po stranách s úhlopříčkou 6,64 palce. Součástí výbavy bude navíc zatahovací přední kamera a trojitá hlavní kamera. Rozlišení hlavního modulu bude také 48 megapixelů. Druhý a třetí modul budou vybaveny teleobjektivem a ultra širokoúhlými objektivy.

OnePlus 7 a OnePlus 7 ProOnePlus 7 a OnePlus 7 Pro

Poslední z modelů, OnePlus 7 Pro 5G bude opakovat jeho funkce OnePlus 7 Proa jak si dokážete představit, může pracovat se sítěmi páté generace, to znamená se sítěmi. 5G.

Všechny telefony společnosti OnePlus budou představeny na speciální akci naplánované na 14. května tohoto roku. O tuto událost se postaráme a podle potřeby vás budeme informovat.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.