Podvod na hangoutech: když se mluví stává rizikem

Podvod na hangoutech: když se mluví stává rizikem

Provozování takového technologického blogu je společné pro mnoho lidí, které neznáte. Pokud k tomu přidáme, že jsem manažerem společnosti Komunita na Google+ S více než 950 000 členy počet lidí, kteří s vámi chtějí mluvit, exponenciálně roste.

Doposud jsem neměl problém nechat se mnou mluvit někoho, koho neznám. Ale už nějakou dobu vidím, jaké je to číslo Pozvánky na chat, které dostávám ve službě Hangouts stoupá.

Jak to budeš vědět Hangoutyaplikace pro zasílání zpráv Google A i když ho někteří chtějí nechat zemřít takového, jaký je Google+ pravdou je, že je to stále vynikající nástroj. Umožňuje dvěma lidem, kteří se navzájem neznají, komunikovat pomocí svých e-mailových adres.

Jak jsem řekl, nebyl to problém, ale teď vypadají víc skupinové hovory Téměř všichni muži mají několik členů a obvykle vše, co dělají, je začít takzvanou „dívkou“ a zanechat nám zprávu odkaz na stránku webové kamery.

Zvažte, jak konverzace začíná (a skupinový chat Obávám se, že takové rozhovory spolu souvisejí, s lidmi, které neznáme) a těmi, kteří se vždy řídí stejným vzorem. Zjištěné chyby zabezpečení na Google+ a že vedli nebo omluvili jeho uzavření.

Služba Hangouts umožňuje zahájit konverzaci, i když druhou stranu neznáme. Náš mail musí znát pouze dotyčný adresát. Zabezpečení naší e-mailové adresy může být považováno za ohrožené kvůli narušení dat na Google+.. Kromě toho, že na našich profilech je možné znát naše pohlaví, je pro skupiny hackerů nebo stránky pochybné kvality relativně snadné využít příležitosti zahájit tento typ konverzace.

Myslím, že počet uživatelů, kteří kliknou na tyto odkazy, nebude nízký. A to umožní lidem za nimi se ziskem vynaložit úsilí za veškerou infrastrukturu, kterou postavili. Kdo si myslí, že chce jen navštívit jeho stránku. A ne všechny finanční ztráty, které mohou způsobit, pokud jsme velmi přesvědčeni, že v tomto typu služby zadáme údaje o své kreditní kartě.

Jak se můžete vyhnout přijímání pozvánek na chat od cizích lidí ve službě Hangouts?

Jak jsem již zmínil dříve, problém je způsoben: Nastavení pozvánky na chat v aplikaci Hangouts. Nechci si myslet, že Google nám nechal otevřené dveře, abychom mohli dostávat pozvánky ke skupinovým chatům, aniž bychom byli nejprve přijati …

Opravdu Zranitelnost ve službě Hangouts nebo selhání v konfiguraci soukromí, nejlepší je zavřít všechny možné dveře, které jsme nechali otevřené.

Jak se můžeme vyhnout přijímání chatů od cizích lidí ve službě Hangouts? Odpověď je jednoduchá … odstranění této možnosti. Chcete-li to provést, jednoduše otevřete aplikaci Hangouts a klikněte na její nabídku. Přitom se zobrazí panel, kde uvidíme několik možností.

Poté klikneme Nastavení a zvolíme náš e-mailový účet Gmail, který se používá ke spuštění programu. Pokud máme několik účtů, budeme muset tyto úpravy použít na každý z našich účtů.

V našem uživatelském profilu se nám tato možnost zobrazí Personalizujte pozvánky. Pak se dostáváme ke klíčovému bodu. Musíme kliknout Lidé, kteří znají váš e-mail / Lidé, kteří znají vaše telefonní číslo / Všichni ostatní Upravíme konfiguraci každého i ostatních kruhů, které jsme vytvořili.

Bude se lišit mezi dostupnými možnostmi

  • Mohou vás kontaktovat přímo
  • Mohou vás pozvat
  • Nemohou poslat pozvánku

Měli bychom přestat dostávat takové pozvánky nastavením těchto parametrů na nejpřísnější možnosti.

Osobně doporučuji ponechat možnosti:

  • Lidé, kteří znají váš e-mail -> Mohou vás pozvat
  • Lidé, kteří znají vaše telefonní číslo -> Mohou vás pozvat
  • Všichni ostatní -> Nemohou poslat pozvánku

Příbuzný kruhy Neměli bychom zapomínat, že nebudou k dispozici na krátkou dobu… ale aby se při používání této možnosti nepohodlí, je nejlepší tuto možnost využít. Nemohou poslat pozvánku.

Zdravím z hloubky bytů.