Pohotovostní doba pro iPhone 6 Plus je až 3 nebo 4 týdny

Na prodej-onlie-iphone6

Apple začal v pátek prodávat iPhone 6 a 6 Plus ve 20 dalších zemích. Totéž se děje ve všech zemích, nedostatek terminálů v určitých modelech a kapacitách.

Navzdory distribuci většího množství zásob do oficiálních obchodů mnoho uživatelů nemělo jinou možnost, včera v 16:00 v Apple Store na Paseo de Gracia zbývalo pouze 16 GB iPhone 6. V tomto bodě předchozí rezervace otevřena díky pro spuštění, jinak by bylo nemožné, aby si někteří užívali terminál, dokud nebude uspořádán sklad požadovaného modelu.

Obecně řečeno, dodací lhůta je 5-7 pracovních dnů. iPhone 6 Plus zveřejněno na webových stránkách nových zemí minulý pátek, 6 Plus Německo, Rakousko, Dánsko, Finsko, Itálie a Španělsko Na webových stránkách Apple Šlo to z 5–7 pracovních dnů na 3–4 týdny.

Sám Turecko, Tchaj-wan, USA a Spojené království dodržujte termíny 2-3 týdny k doručení.

Dodací lhůty Iphone 6 zůstane uvnitř 5-7 pracovních dnů, Vyjma krocan 2-3 týdny a Tchaj-wan Do 7-10 pracovních dnů.

Iphone 6

Důležité

Při porovnávání rozsahů dodávek při nákupu online Apple obchod Prodejci nebo provozovatelé obchodů, protože zásoby v nich jsou nepředvídatelné (a v některých případech to nebude fungovat u všech modelů jako ve Vodafonu), přednost logika, kterou má oficiální obchod značky, když pracuje s ještě více přímé tři operátory ve vašich zařízeních.

Pro ty, kteří chtějí s těmito podmínkami můžete nakupovat online a pro ty, kteří chtějí přenositelnost nebo využití věrnostních bodů své společnosti, mají fyzické obchody Apple. Zjistěte více o svých zvláštních možnostech, dlouhý časový rozdíl mezi nimi.