Pokémon čtvrté generace je již skutečný

Pokemon jít Je zastaralý, daleko od toho. Hra s rozšířenou realitou prožívá jeden ze svých nejlepších okamžiků a skuteční stoupenci světa Pokémonů stále zůstávají věrni zápletce. Očekávalo se to ale Pokémon čtvrté generace je již v Pokémon GO realitou. navíc 60 milionů uživatelů Netrpělivě očekávali příchod nového stáda „zvířat“ dychtivých vést uživatelům válku.


Huawei Mate 20 RS Porsche Edition: luxus se vrací se smartphonem exkluzivním pro Huawei


Pokémon čtvrté generace je tady!

Niantic, tvůrce hry s rozšířenou realitou, je odhodlán znovu a znovu zapalovat plamen Pokémon GO. Hra, která se stala světová klasika a to poprvé ukazuje dlouho očekávanou Pokémon čtvrté generace. Oficiálním blogem společnosti byl Nianticův vybraný kanál, který oznamoval novinky, na které fanoušci seriálu čekali jako májová voda, a že byl zpožděn déle, než by již měl. Inovace o podivných tvorech objevených ve světě. Sinnoh okres součástí legendárních her Pokémon Diamond, Pearl a Platinum.

Toto je pozoruhodná aktualizace, která zahrnuje mnoho tvorů, zejména Chimchar, Piplup a Turwig. Slovy Niantic: „Původně objevený v oblasti Sinnoh, Pokémon se objeví v Pokémon GO ve vlnách. Tímto způsobem můžete v příštích týdnech objevit ještě více Pokémonů, ať už ve volné přírodě, při líhnutí nebo boji v nájezdech. ” Příchod ve vlnách znamená, že se repertoár v průběhu dnů mění. Proto je velmi důležité, abyste se o svůj mobilní telefon vždy starali. Nikdy nevíte, kdy potkat nový příklad, který z vás může udělat vůdce tělocvičny.

Aktualizace Pokémon Go (2)

Klíčem k této aktualizaci jsou miliony uživatelů, kteří hru pečlivě sledují a Znovu připojte Pokémon GO, který na chvíli zaparkoval. Úsilí společnosti Niantic o vytvoření zábavné videohry se rozhodně vyplatí. Nyní je čas koupit si externí baterie a užít si Pokémon čtvrté generace. Volím si tebe!


Představení Nokia X7: funkce, cena a dostupnost


Zdroj / Pokémon