Pokemon GO bude debutovat pro více hráčů s rozšířenou realitou a bude multiplatformní

Pokémon GO pro více hráčů rozšířila realitu

O tři roky později a poté, co mobilizovali miliony hráčů z celého světa, aby opustili své domovy, Pokémon GO je stále předmětem konverzace. A přes své obrovské vzestupy a pády hra zůstává na jakémkoli seznamu nejlepších her pro rozšířenou realitu pro mobilní telefony.

Niantic to ví, a proto se mu nadále líbí, ohlašuje a propaguje Pokémon GO Nové vlastnosti Jako je občasné přidání Team Rocket, oznámení 2020 GO Fighting League nebo změny v zápasech trenérů.

Buddy Adventure, nová úroveň zapojení

multiplatforma pokémon GO Buddy AR

Další novinka oznámená společností Niantic doufá, že hráče překvapí, protože jde ruku v ruce s rozšířenou realitou (AR). O Přátelské dobrodružství, funkce multiplayer To nám umožní vidět, jak naši přátelé interagují se svými Pokémony.

Do teď, Pokemon jít jen nám to umožní vidět našeho vlastního Pokémona. Mimochodem, společník ostatních hráčů byl viděn pouze jako malá ikona doprovázející jejich avatary ve hře.

Když bude spuštěno Buddy Adventure, naši přátelé nás budou moci pozvat na své sezení Uvidíme, jak je Pokémon doprovázístejně jako jejich interakce s ním a okolními objekty. Myšlenka ve stylu diváckého režimu mnoha her v jedné situaci.

Proč to říkáme? Protože to nebude jen prostřednictvím pozvánky, kde můžeme koexistovat s tvory jiných hráčů. Pokud jsme v blízkosti přítele a otočíme kameru jeho směrem, Vidíme to na našem mobilním telefonu jeho partner Pokémon z naší vizuální perspektivy.

Buddy Adventure již brzy a multiplatformní

O přesném datu vydání této funkce je známo málo, ale víme, že Niantic na ní tvrdě pracoval a Očekává se „příštích pár měsíců“. Nejlepší? Bude to více platforemabychom jej mohli bez problémů používat mezi telefony Android a iOS.

Tento nápad se zrodil ze dvou technologií společnosti, Neon a Tonehenge projekty. Oba jsou nástroje rozšířené reality, které umožňují několika uživatelům komunikovat s digitálními objekty současně a ve stejném prostoru.

Doufejme, jako dobří hráči, že tato inovace brzy dorazí s aktualizací. Ale důležitá je v tom jeho budoucnost a Niantic pokračuje v přidělování zdrojů na výzkum a vývoj Pokračujeme ve vylepšování Pokémon GO každý den.

Zdroj | PhoneArena