Pokémon Go dělá světovou událost, kde můžete zdvojnásobit body

Pokémon-GO-700x500

Všichni víme, že Pokémon Go není v nejlepší formě, ale nepochybně čelíme jedné z nejlepších her, jaké kdy existovaly, a je také jedním z nejvíce hráčů. Jeho výnosy jsou obdivuhodné a přestože to v tuto chvíli není na vzestupu, stále jde o nejstahovanější hru v historii. Řekli jsme vám o plánech Nianticu na oheň. Pokémoni se vrátili do ulic každého města a je to opravdu zajímavé.


Toto budou nejdůležitější zprávy Instagramu


Na základě pověstí a úniků kódu vydaných poslední aktualizací můžeme vědět, že Pokémon Go přinese zásadní aktualizaci pro měsíc prosinec. zvláště pro 7. den. Doufají, že v této aktualizaci uvidí nové bitvy mezi trenéry, 100 nových pokémonů druhé generace a mnoho dalších novinek.

Jednou z nejdůležitějších věcí ve hře jsou zkušenostní body, protože čím více jich máme, tím lepší a lepší Pokémon bude vypadat. Často je obtížné se dostat na vyšší úroveň, a to ještě více, pokud hrajeme každý den několik týdnů. Možná jste to vzdali a do hry se nedostanete tolik, protože levelování vás stojí víc.

Stejný čas Niantic oznámil novou událost, která se bude konat po celém světě a bude přístupná všem uživatelům. Nebudete muset dělat nic zvláštního Za všechno, co děláte týden, však můžete získat dvojnásobné zkušenostní body. Chytání Pokémona vám zdvojnásobí počet bodů, také ho vylepšuje, získává rovnoměrný PokeStop, takže můžete o hodně rychleji, zejména dvakrát rychleji.

Od středy 23. listopadu do středy 30. listopadu můžete při vstupu do hry Pokémon Go získat dvojnásobné body. Je to dobrý způsob, jak získat hráče na další velkou aktualizaci.


HTC odmítá prodat svoji mobilní divizi