Pokémon GO obsahuje velké změny pro Trainer Wars

Pokemon jít Lze jej popsat jako jednu z nejúspěšnějších mobilních her v historii. Titul Niantic Ve srovnání s prvním boomem před třemi lety má zbývající nebo dokonce rostoucí počet uživatelů milionářů. A jeden z klíčů k této hře neustálá aktualizace a propagace důležitých zpráv. Tentokrát mluvíme o velkých změnách v Coach Wars.

Představení Team Rocket, dárky k jeho třetímu výročí, verze s jinými jmény … Mnoho novinek se točí kolem Pokémon GO a dělá z něj hru stejně jedinečnou, jak je populární. Integrace rozšířená realita Pro Niantic to byl krok vpřed s titulem, který díky aktualizacím nadále dosahuje dobrých výsledků. Při této příležitosti kalifornská společnost Některé důležité zprávy o instruktorských válkách Podívejte se na to!

Nový způsob boje

Trainer Wars byl před několika měsíci citován jako jedna z nejlepších funkcí pro uživatele Pokémon GO. Niantic konečně představil herní režim, ve kterém mohou hráči hrát proti sobě opakováním klepnutí na obrazovku. Nepochybně postup, který uživatele nepřesvědčuje, a společnost se rozhodla zcela změnit. To bylo potvrzeno na oficiálním profilu Twitteru tvrzením, že není nutné opakovaně klepat na obrazovku, abyste bitvu vyhráli. Od této chvíle budou uživatelé muset před zahájením útoku klouzat prsty po celém panelu, aby dosáhli maximální možné síly.

Klíčem k tomuto novému režimu je získat co nejvíce žetonů k akumulaci síly větší, než je síla soupeře. V tu chvíli může Pokémon zahájit mnohem silnější útok, který může snadno zabít protivníka. Zdůrazňují také změny v systému hodnocení, který je nyní mnohem jednodušší a kde jsou ukazatele pokroku skutečnými hrdiny. Pokémony lze navíc změnit jediným klepnutím na obrazovku. Prozatím tato aktualizace k dispozici pouze ve Spojených státech, Zdá se však, že vše ukazuje, že se v příštích několika týdnech rozšíří po celém světě.

Zdroj | Niantic