Pokémon Go odstraňuje podporu 120 Hz displeje.

Hrajete Pokémon Go? Buďte tedy opatrní, co si přečtete dále, protože by vás to mohlo ovlivnit. A kvůli chybě v aktualizaci Pokémon Go 0.153.0 to bylo možné vědět. hru lze zobrazit na obrazovce při 90 Hz nebo 120 Hz.

Uživatelé hlásící tuto chybu většinou Lidé s mobilními telefony OnePlus 7 Pro a Razer Phone.

Co se stalo s mobilními telefony s 90 Hz nebo 120 Hz displejem a Pokémon Go?

OnePlus 7 Pro zpět

Ačkoli existuje několik mobilních telefonů s vysokofrekvenčními displeji (90 Hz a 120 Hz), je to stejné výrobci těchto mobilních telefonů spolupracovali s vývojáři her To byl případ Pokémon Go, aby bylo zajištěno maximální využití obrazovek.

Od poslední aktualizace Pokémon Go (0.153.0) však tyto mobilní telefony s vysokofrekvenčními obrazovkami, tato nová verze přinesla hru zpět na 30 FPS.

Pokémon Go již tyto obrazovky podporoval a tuto možnost odstranili

Většina stížností přichází od uživatelů s OnePlus 7 Pro, ale byl ovlivněn také telefon Razer, který má 120 Hz displej. Proto Neignorujeme, že oběťmi jsou i jiné vysoce kvalitní mobilní telefony s vysokofrekvenčními obrazovkami..

Nicméně, Zdá se, že se řešení této chyby vrátí k předchozí verzi (0,151,0), kde vše funguje perfektně. Pokud se vám tedy zobrazuje tato chyba, můžete ji zkusit opravit pomocí této možnosti.

Ačkoli Niantic tento problém nepotvrdil být kvůli aktualizaciVěříme, že to bude možné vyřešit v budoucí aktualizaci od Androidphoria.

Zdroj | Android Police