Pokémon Masters dorazí na telefony Android letos v létě

Pokemon jít otevřel zákaz, který se dnes stal trendem. Ne, nechceme to říct rozšířená realita, I to je vlna mobilních her věnovaných pouze legendárním sériím. Tentokrát mluvíme o Pokémon Masters jako hru můžeme zmínit již v jiných článcích, které již byly opraveny oficiální datum vydání. Ačkoli nejsou příliš komplexní.

O nové mobilní hře, kterou by měla vytvořit DeNa, velmi zkušená společnost v tomto sektoru, která má tituly jako Mario Kart Tour nebo Animal Crossing, toho nebylo známo mnoho. No, teď většina informací o novém Pokémon Mastersa řekneme vám všechny podrobnosti. Podívej se!

Všechny podrobnosti o Pokémon Masters

Pokémon nás ovládá Ostrov Passio místo, kde se odehrály úplně jiné války, než jsme byli zvyklí. Jedná se o umělý ostrov, kde se uživatelé budou nejen věnovat lovu „zvířat“, ale také to budou muset udělat. Vytvářejte týmy s dalšími trenéry a pokračujte ve spiknutí. Vazby s ostatními trenéry Pokémonů jsou základním aspektem zdokonalování ve hře, kde je lze vytvářet. 3 vs. 3 bitvy v reálném čase.

Poprvé v tomto typu mobilní hry budou všichni instruktoři shromážděni na jednom místě a budou moci sestavovat týmy, aby pokračovali v historii vpřed. Můžete dokonce vytvořit legendární páry. Bruno a Teecko, Rojo a Charizar, Brock a Onix nebo Corelia a Lucario. Dokud tedy celkem 65 párů nedosáhne compis. Pokud jde o akci, každý hráč bude samozřejmě ovládat tým Pokémonů a trenérů v bitvách tři proti třem v reálném čase. Při této příležitosti se vše stává mnohem dynamičtějším, strategický faktor vždy. Proti umělé inteligenci budou vždy existovat nějaké boje, které se s postupujícími hodinami hry budou komplikovat. Je čas použít tzv Nejsilnější útok „Compi Movement“ bude přítomen v každé konfrontaci.

DeNa oznámila, že hra bude k dispozici letos v létě a bude vydána zdarma po celém světě. Je to dort čela postele s typickým systémem. mikro platby postupovat rychleji v zápletce.

Zdroj | Pokémon