Pokémon Masters jsou nyní k dispozici na Google Play: předběžná registrace

Víme to už nějakou dobu nová hra s pokémony dosáhlo by to mobilních obrazovek. O Pokémon MastersJe to hra s velmi odlišnou dynamikou, než jakou vidíme v Pokémon Go. Cílem nové hry je nábor trenérů a utkání tři proti třem. Chcete-li ve hře postupovat, musíte získat nové trenéry, útoky a různé evoluce. Na rozdíl od Pokémon Go tato část má příběhový režim, který dokončí hru dokončením. Dnes máme pro všechny milovníky tohoto eposu velmi dobré zprávy, protože Pokémon Masters přicházejí na Google Play oficiálně. Špatnou zprávou je, že to udělal v předchozím záznamu.

Datum uvedení na trh je stanoveno na léto 2019, takže společnost má ještě čas na oficiální uvedení na trh. Nemůžeme uvést přibližné datum, Protože existovaly hry, které v předchozí nahrávce strávily jen několik dní a další, kteří v této fázi tráví týdny.

Zaregistrujte se nyní a hrajte Pokémon Masters jako jeden z prvních

Tato hra se velmi liší od toho, co jsme viděli o Pokémonech pro Android. Hra se zaměřuje 6 zápasů trenéra. Budete zodpovědní za správu útoků i za různé schopnosti Pokémona. Hra je tak zaměřena na trenéry, že Kombinované útoky mezi Pokémony a jejich trenéři.

Pokémon Masters má příběhový režim a také multiplayer. Druhý bude zodpovědný za to, že vás přiměje měřit se se svými přáteli. Nevíme o hře žádné další podrobnosti, protože všechny informace musí pocházet z publikovaného propagačního videa.

Některá média již hru otestovala a objasnila něco: společnost se příliš zaměřuje na mikroplatby. I když je možné hru dokončit bez placení peněz, hra vám připomíná tak často, že za peníze můžete získat i ty nejsložitější předměty a trenéry.

Musíme si teď počkat Pokémon Masters stále nelze stáhnout. Nevíme, kdy to bude možné, ale je pravděpodobné, že k tomu dojde příští měsíc.

Pokémon Masters EX Pokémon Masters EX