Pokémon Rumble Rush je nyní k dispozici ke stažení na Google Play

Konec 15. května Bylo oznámeno, že byla vydána nová videohra Pokémon Rumble Rush, kterou chce Nintendo přilákat nejvíce fanoušků slavného eposu. Po vašem úspěchu Pokémon GO, Franšíza se rozhodla pokračovat v používání husy, která kladla zlatá vejce, s novým titulem ukazujícím nový vesmír, kde jsou Pokémoni skutečnými hrdiny, jak by jinak mohli být.

Před týdnem jsme vám řekli všechny funkce tohoto nového Pokémona Rumble Rush, ale nové hry Pokémon Company byl k dispozici pouze v některých částech světa. Do teď. Nadnárodní společnost vydala stabilní verzi knihy, kterou si nyní můžete stáhnout odkudkoli na světě pouhým přístupem na Google Play. Už jsme to zkoušeli.

Pokémon Rumble Rush je nyní k dispozici na Google Play

Nová hra ze série Pokémonů je nyní oficiální a Stažení z obchodu Play je zdarma. Mluvíme o titulu, kde by uživatelé měli ukázat všechny své dobrodružné podmínky, aby prozkoumali ostrov plný těchto malých zvířat. Samozřejmě, že skautské předměty jsou uváděny jako hlavní součást, aby vše fungovalo správně. Někdy budete také muset čelit obrovským skupinám Pokémonů, které se zdají být jedinou překážkou mezi vámi a průzkumem.

Mechanismus spočívá v dotyku prstů na obrazovce za účelem ovládání útoků, které mohou různí Pokémoni provádět proti nepřátelům. Pokud vyhrajete válku, vyděláte peníze a někteří vaši protivníci se mohou připojit k vašemu týmu. Je to tak jednoduché. Stejně tak je zachována stejná stará mechanika založená na léčení různých Pokémonů díky odolnosti hry a zkušenostním bodům získaným v každé bitvě. Ale buďte na konci každého kola opatrní. poslední šéf Budete muset porazit jako nejsilnější Pokémon a používat nejlepší strategie.

Mechanika hry Pokémon Rumble Rush je celkově velmi intuitivní a nejběžnější je, že se nové dovednosti naučíte v průběhu několika hodin hraní. Je také důležité zdůraznit existenci některých zvláštních událostí, které mohou nabídnout lepší odměny následujícím způsobem. lístky, šperky nebo mince. Cílem je jako vždy: naplnit Pokédex novými příšerami. Tato hra je nyní k dispozici na Google Play a brzy bude mít mikroplatbový systém, který ještě není aktivní.

Pokémon Rumble Rush Pokémon Rumble Rush