Pokoušíte se pomoci, pokud píšete o Instagramu "Deprese"

I když jste si toho pravděpodobně nevšimli Pokud hledáte články o depresi, úzkosti a dalších problémech, Instagram se vám pokusí pomoci. Hlavní zdravotní problémy, které mohou ohrozit vaše zdraví, naznačují, že sociální síť se stará o své uživatele.

Instagram, tohle bezpečné a příjemné místo, jak je to možné. Měli byste například vidět, že existuje řada fotografií, které jsou již dlouho zakázány, a dokonce i nahé obrázky.

Velmi Chtějí se starat o naše zdraví a za to implementovali tuto funkci, přinejmenším toužící po hledání pomoci s problémy, jako jsou ty zmíněné výše, nyní vám řekneme, jak to funguje.

Oznámení vychází s určitými slovy

Proces je velmi jednoduchý, od okamžiku, kdy vstoupíte do vyhledávače, klikněte na sekci „hashtags“ a Hledáte slovo deprese, úzkost, sebevražda, anorexie a další zdravotní problémy, které mohou ohrozit život člověka.

Při hraní hledat příspěvky pomocí této hashtagPřeskočte oznámení na Instagramu, které vám nabízí pomoc, a pokud prožíváte v té době obtížné období, sociální síť přeskočí oznámení, že sociální síť vám může pomoci s někým mluvit, zavolat nebo poslat kvalifikovanou osobu na toto téma a dokonce si nechat poradit. ti, kteří pomáhají druhým atd.

To by byla možnost, ale oznámení můžete ignorovat a kliknout na „zobrazit příspěvky“ zobrazit příspěvky pomocí této hashtag. Modré tlačítko „získat nápovědu“ se však stále objeví výše, takže jej můžete použít, kdykoli to potřebujete.

Je to stále velmi nezbytná funkce, protože mnoho lidí odhaluje příliš mnoho ze svých životů. Instagramtakže sociální síť vám může pomoci v situacích, kdy by vaše zdraví mohlo být poškozeno natolik, aby bylo v nebezpečí.

Jak nahrávat fotografie do Instagramu z počítače