Pokud chcete falešné Apple Watch, bude vás to stát jen 35 $

Falešné Apple Watch

Fotografie: Cult of Mac

Oplus Single, Navrhněte si Apple Watch a proměňte je ve své vlastní hodinkyAno, bez nabídky hardwarových a softwarových možností, které hodinky Apple mají.

Oplus Single za pouhých 35 $ 1,54 palce a 240 x 240 pixelů bez dotyku. Nemáme ani žádné další aplikace, ale díky Bluetooth jej můžeme spárovat s mobilním telefonem, abychom mohli přijímat hovory. Tyto hodinky mají také krokoměr, který počítá kroky, které podnikáme na konci dne, výškoměr, schopnost monitorovat spánek, alarm a další.

Pokud otočíme Oplus Single a podíváme se na krabici, uvidíme, že má čtyři senzory podobné senzorům Apple Watch. Tito čtyři lidé, které vidíme na fotografii, nejsou dále od pravdy připojte nabíječku ale mají tento vzhled, aby vypadal spíše jako Apple Watch.

Pokud nechcete čekat na uvedení Apple Watch do února, můžete si tuto kopii koupit. 35 USD. Prodávají ho na stránce Alibaba, ale nenechte se zmást popisem, který obsahují v článku, protože jejich vlastnosti se liší od vlastností skutečného produktu.

Apple Watch má více kopií …

Falešné Apple Watch

Oplus Tek není jediný, kdo své hodinky inspiroval na Apple Watch. Společnosti jako Synergy používají své inteligentní hodinky jako hardware a software jsou velmi podobné Apple Watch.

V pozadí, všichni jsme věděli, že se to stane. Pokud kopie iPhonu dorazily na trh ještě před samotným terminálem, zvažte, co by mohly dělat, kdyby měly měsíce podrobných fotografií.