Pokud jste fanouškem anime, nemůžete přestat mít tyto …

Nejlepší anime anime hry

Mnoho anime her se dnes objevuje všude, a to by nikoho nemělo překvapovat. A vzhledem k nárůstu mnoha sérií tohoto žánru je normální, že se vývojáři rozhodnou vydat některé hry i pro mobilní zařízení. A v tomto článku bychom vám chtěli představit Top 5 anime her pro Android.

Útok na taktiku Titan, dobrý způsob, jak začít tento seznam

Attack on Titan Tactics je mobilní hra o populární fantasy akční sérii stejného jména. Hru vyvinuli DeNA, vývojáři Pokemon Masters a Final Fantasy Record Keeper. Tato hra však není jako tyto dvě. To strategická hra na hrdiny s prvky gacha. Zde můžete použít různé anime postavy k boji s padouchy.

Příběh ve hře sleduje události první sezóny animeProto je ideální pro ty, kteří chtějí prožít ty nejlepší okamžiky série, nebo pro nové fanoušky. Mechanika je docela dobrá a snadno pochopitelná a rozhraní je velmi jednoduché. Je také zcela zdarma.

Útok na taktiku Titanu

Legendy Dragon Ball nemohou chybět

Dragon Ball Legends je bojová hra, která obsahuje některé prvky RPG, gacha a dokonce i dobrodružství. K dispozici je příběhový režim a online režim PvP pro více hráčů, Kde si můžete užít všechny postavy Dragon Ball. Bojová mechanika je podobná mnoha hrám stejného žánru, namísto jakékoli složité mechaniky má řadu jednoduchých zásahů.

Tato hra je velmi podobná původní sériiProto budou fanoušci Dragon Ball skutečně očarováni. Můžete si jej zdarma stáhnout z Obchodu Play pomocí odkazu níže.

LEGENDA DRAČÍHO KOULE

Stáhnout Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac and themos be with you

Saint Seiya Awakening je jednou z nejnovějších anime her na seznamu, ale ironicky je anime samo o sobě jednou z nejstarších. Původní manga vyšla koncem 80. a počátkem 90. let s nadcházející adaptací anime. Jedná se o RPG s těmito funkcemi Různé písně a animace specifické pro populární sérii se všemi jejími postavami.

Hra také obsahuje online PvP bitvy v reálném čase, což je režim kampaně. Obvyklé rotující dočasné události pro jednoho hráče a samozřejmě pěkná kořist a další zdroje pro upgrade. A co je nejlepší, ke stažení je zdarma.

Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac

Tokyo Ghoul: Re Birth, další skvělá volba

Tokyo Ghoul: Re Birth je další RPG s prvkem gacha. Toto navazuje na původní anime příběh, ale jde dál. 100 postav, které je třeba sbírat, jednoduchý bojový systém a online systém PvP. Každou sezónu jsou hráči rozděleni na skřítky a lidi, přičemž obě strany bojují o kontrolu nad různými regiony.

Tento titul přidává něco jiného k normálně typickému a předvídatelnému mobilnímu RPG zážitku. Není to nejpřátelštější hra F2P, ale dost dobrý na to, abych byl na tomto seznamu. Je to také jedna z nejvzácnějších mobilních herních adaptací hororového anime.

Ultimate Ninja Blazing, abyste nezapomněli na Naruta

Naruto je velmi populární, proto jsme chtěli do tohoto seznamu zahrnout alespoň jednu hru z této série. Existuje několik z nich, ale zdá se, že je to nejlepší ze skupiny. Toto je další RPG Více než 100 postav a mnoho příběhových misí k dokončení. Režim příběhu vypráví příběh Naruta, takže se budete cítit dobře.

Také ve hře online režim pro více hráčů, speciální události a další položky zdarma gachapomáhá udržovat věci na stále zajímavější úrovni. Stahování je zdarma, takže jej nemůžete přestat vyzkoušet.

A pro tebe, Jaká je nejlepší anime hra pro Android?