Pokud jste za posledních sedm dní ztratili peníze, přečtěte si toto…

Bitcoin za posledních sedm dní ztratil téměř 14% Zatímco aktiva jako Ethereum, Chainlink a Polkadot v průměru prohrály, 25% tržní hodnoty.

Myslím, že jste mezi lidmi, kteří do těchto aktiv začali investovat v posledních několika měsících, a sledujete, jak mizí všechny zisky z vašeho portfolia kryptoměn.

Pokud odpovídáte tomuto popisu, náš Týdenní zpráva pro vás, protože kromě této bezplatné verze budeme analyzovat tento okamžik pádu, soukromé studium Pro naše předplatitele, kteří učí, jak neztratit peníze v těchto recesích.

Pokud se chcete dozvědět, jak vydělat peníze pomocí kryptoměn, pozývám vás do naší komunity předplatitelů.

Ve vašich investicích – 50%.

Před několika týdny jsme komentovali následující situaci: Yam financováníprotokol DeFi, který se kvůli chybě změnil na investory Ztráta více než 95% tvůj kapitál jen jednu hodinu.

Historie se opakovala znovu a znovu, ale jinak, po masivním Hype od Sushi Swap, aktiva, které si vážila Více než 300% zmizel za méně než týden 98% Brzy poté, co tvůrce prodá všechny tokeny, které vlastní, s ohledem na nejvyšší cenu jeho hodnoty, což tvůrcům přináší riziko investování do aktiva s velkým množstvím tokenů.

Historie se opakovala! Věnujte pozornost chamtivosti a myšlenkám velmi snadné vyděláváníZaměřte se na konzistenci svých investic.

(Ve skutečnosti vysvětlíme, jak se tomuto riziku vyhnout v této týdenní studii.)

Byl jsi chamtivý Neděle je pryč!

Strach se vrací na trh kryptoměn po 13% znehodnocení bitcoinů za posledních sedm dní, investoři do kryptoměny se znovu obávali BearMarket.

Skutečnost, že nejoptimističtější měsíc (srpen) na trhu vede k jedné z největších devalvací roku, naznačuje, že extrémní chamtivost vyžaduje pozornost.

Bitcoin: bezpečný přístav!

Navzdory kolapsu bitcoinu se jeho dominance zvýšila. Souvisí to se skutečností, že trh považuje aktivum (mimo všechny ostatní kryptoměny) za bezpečné útočiště, takže existuje trend migrace kapitálu altcoinů od investorů přidělených BTC.

Mnohem méně ovlivňující moment medvědího trhu ovlivňuje aktivum a následně zvyšuje jeho dominanci nad trhem.

Existuje klesající trend?

Kolaps bitcoinů za posledních třicet dní opět prohloubil spotový trh s velkým objemem.

Tuto skutečnost lze interpretovat jako špatný signál pro cenu bitcoinu, protože vysoký pokles objemu posiluje tezi, že jde o tržní pohyb, nikoli o manipulaci, která může vést k zahájení medvědího trendu. Trh.