Pokud podvádíte nebo používáte Tencent, zakáže vám to na 10 let …

PUBG Mobile se stal jednou z nejúspěšnějších her současnosti a jednou z nejlepších v žánru Battle Royale. Proto je mnoho fanoušků po celém světě ochotno udělat cokoli, dokonce i podvádět, aby byli v této hře úspěšní. Tak jeho vývojáři museli přijmout opatření k odstranění hackerů ve hře. Pokud chcete vědět, o co jde, nemůžete nechat ujít tento článek.

Tencent podniká kroky, aby se zbavil hackerů v PUBG Mobile

Aktualizace PUBG

Tencent Games na začátku tohoto měsíce oznámil, že začal ukládat desetiletý zákaz hráčům PUBG Mobile. ti, kteří podvádějí nebo se účastní nečestných činů. Abychom zajistili spravedlivý herní zážitek pro všechny, oznámila vývojářská společnost nové iniciativy, o nichž se domnívá, že pomohou vymazat populární hru od hackerů.

A Tencent už má bezpečnostní tým nepřetržitě pracuje na identifikaci a eliminaci těch, kteří chtějí hrát špinavě. První linie obrany proti podvodům zahrnuje systémy, které skenují upravená herní data nebo podezřelý software, zatímco druhá linie obrany „Nemožné události“ ve hře. V případech, kdy se bezpečnostní tým domnívá, že někdo podvádí, ale nedokáže to, lze uživatele sledovat.

Tencent plánuje pokračovat v prosazování fair play v PUBG Mobile

V blízké budoucnosti, Tencent plánuje podniknout několik dalších kroků, aby se dostal před podvodníky. Pro začátečníky hledáte další způsoby komunikace s hráči, které jim pomohou hlásit hackery. Došlo také k některým významným vylepšením metod detekce, od nichž se očekává, že pomohou podvodníkům zabránit.

Ve skutečnosti je verze 0.15.0, což je nejnovější aktualizace PUBG Mobile, Detekce hráčů, kteří se pokoušejí podvádět Tím, že se zdá, že mají slabé spojení. Tencent navíc uzavřel stovky sociálních kanálů a odstranil tisíce videí a desítky serverů, které prodávají hacky nebo inzerují pro PUBG Mobile.

Takže pokud jste někdy při hraní PUBG Mobile uvažovali o podvádění, měli byste si to dvakrát rozmyslet, protože budete mít ban na 10 let.