Pokud si rezervujete Samsung Galaxy Note 9, dostanete dárek pro Fortnite

Samsung miluje exkluzivní produkty, nikdo o tom nepochybuje. Viděli jsme to už roky a při každém velkém spuštění obvykle existují některé speciální novinky pro budoucí uživatele terminálu ve všech jeho generacích. S Samsung Galaxy Note 9 by to nebylo jiné, a to až poté, co se dozvíte, jaké privilegium bude mít tento terminál u Fortnite pro Android.Nadále dostáváme informace, které těmto pověstem dodávají větší sílu, téměř to zcela potvrzujeme.

Poprvé bylo zmíněno o měsíční exkluzivitě hry pro Samsung Galaxy Note 9 a nyní se objevují zvěsti ukazující dokonce na 4 měsíce. Abych byl upřímný, lidé Epic Games nejsou hloupí a dobře vědí, že je to tak dlouhá doba exkluzivity. Může to být katastrofa pro vaši hru na mobilních platformáchNezáleží na tom, kolik Samsung zaplatí. Nové informace, které zaměstnanci XDA Developers získali, mají mnohem větší smysl a s rezervací Samsung Galaxy Note 9 získáte skvělý dárek pro Fortnite.


Mapy Google vám umožňují zobrazit stav baterie mobilního telefonu vašim kontaktům


15 000 V-Bucks pro ty, kteří si rezervují Samsung Galaxy Note 9

Pokud jste fanouškem Forntite, nemůžete vědět, že V-Bucks nebo V-Bucks jsou měnou používanou ve hře k získávání skinů, tanců a dokonce i bitevních pasů pro každou sezónu. Pokud si v reálném životě rezervujeme 100 V-Bucks, konkrétně Samsung Galaxy Note 9, dostaneme ve hře peněžní hodnotu odpovídající 150 eurům.. To zjistili zaměstnanci XDA Developers na webu Epic Games, kde se objevil stále tajný promo kód, který oznamuje 15 000 V-Bucks pro ty, kteří si rezervovali Samsung Galaxy Note 9.

Samsung Galaxy Note 9 ve Fortnite

Tato novinka posiluje vztah mezi Samsungem a Epic Games, takže by nebylo překvapující, kdybychom Forntie pro Android viděli jen na chvíli u terminálů značky. Samozřejmě s ohledem na to Samsung Galaxy Note 9, stejně jako všichni jeho předchůdci, je velmi produktivně orientovanýVětšinu vašeho publika hra Epic Games nebude zajímat, takže mohou tento dárek ve výši 150 eur využít v jiných propagačních akcích, případně v placených aplikacích, což jsme od Samsungu mnohokrát viděli.

Fortnite se stal největším fenoménem videoher na světě v posledních letech a dopad, kterého dosáhl na všech platformách, je něco, o čem chce každá společnost dosáhnout. Pokud tedy zkombinujeme uvedení této hry pro Android na trh s jedním z nejočekávanějších vysokých rozsahů roku, může být tato kombinace výbušná a pro obě společnosti kulatým byznysem. I tak za necelý týden vyjde na světlo vše s představením Samsung Galaxy Note 9..


Oppo bude první značkou, která uvádí na trh smartphone s Gorilla Glass 6


Zdroj | Vývojáři XDA