Pokuste se uniknout se všemi lidmi, aniž byste se zranili

Uniknout

Přinášíme vám dnes vysoce návyková hra Pomůže nám zabít ty krátké, ale také nekonečné nudné okamžiky. Ačkoli to není dobře známo, bylo ve studiích několik měsíců. Google Play a ona hodnocení již v 3.9.

O Uniknout Acarde hra, díky které bude uživatelský zážitek dokonalý díky svému designu a skvělé hratelnosti.

Co obsahuje? Pravda je velmi jednoduchá, protože budeme muset běžetJak název napovídá. Bude skutečnou výzvou shromáždit všechny lidi ponechána na svá vlastní zařízení ve světě v troskách toto bude formováno podle vašeho vkusu Abychom zničili raketu, pilotujeme ji. Budeme se muset vyhnout potopeným horám a zhrouceným budovám na mapě chaosu, abychom zachránili chudé a pokračovali vpřed.

Vedle Uživatelská zkušenost, jak jsem již zmínil, fantastický. To je proto, že rozložení mapyAčkoli prostý a temnýnějaké dostanete velmi realistické efekty. Tento typ designu jsme již viděli v jiných známých hrách. Badland nebo Předpeklí. MěDalším rysem, který je v tomto smyslu pozoruhodný, je to, že to není jako typická monotónní hra, kde musíte začít znovu pokaždé, když zemřete, protože projdeme kontrolními body, které začneme pokaždé, když je raketa zničena. Nebudou jiné možnosti, než pokračovat tímto způsobem. Ačkoli můžeme také vyzkoušet každodenní výzvy že musíme pokaždé začít od nuly.

Uniknout

A administrativa? Pokud jde o ovládací prvky, není obtížné je zvládnout, protože nemusíte jít příliš daleko, abyste je dostali ven: Pokud stisknete obrazovku, raketa se zvedne a uvolní se dolů. Ačkoli bych měl zmínit, že poskytuje velmi dobré výsledky, protože reakce lodi na ovládací prvky je docela realistická, nedochází při stisknutí obrazovky k automatickému a okamžitému pohybu. A to je podle mého názoru další výhoda pro uživatelskou zkušenost.

Jeden k tomu všemu jednoduché rozhranízanechá v nás skvělý výsledek. A nejlepší ze všeho zcela zdarmaV tomto můžeme reklamu eliminovat zaplacením. Jak daleko můžete zajít

Uniknout Uniknout

Máte rádi Escape? Doporučili byste to někomu jinému ve stejném stylu a zdarma?