değiştir düğmesi bixby samsung s8 ve s9

Pomocí tlačítka Bixby na Galaxy S8 a S9…

změnit tlačítko bixby samsung s8 a s9

Společnost Samsung vynaložila velké úsilí na to, aby svým mobilním zákazníkům umožnila využívat asistenta za každou cenu. Příchod mobilních telefonů, jako je Galaxy S8, s fyzickým tlačítkem jasně určeným pro Bixby, byl pro Samsung velkou snahou. Stejně tak nic z toho nefungovalo a vše se změnilo s příchodem S10. Takovým způsobem, že Funkce Bixby byla přeřazena a tento fenomén zasáhl i další mobilní telefony jihokorejské společnosti. Znamená to, že Nyní můžete použít tlačítko Bixby pro další funkce, které nemají nic společného s asistentem.

Jak mohu změnit funkci tlačítka Bixby? Chci to použít pro jiné věci

První věc, kterou byste měli vědět, je, že společnost Samsung nedávno vydala aktualizaci pro mobilní telefony. S8, S9, Poznámka 8 a Poznámka 9. Díky této aktualizaci budete moci změnit funkci tlačítka vyhrazeného pro Bixby.. Nyní, pokud jde o Google Assistant a Alexa. Nemůžete je použít s vaším tlačítkem, prostě je nelze spárovat.

Než začneme, pokud nevíte, Bixby je nyní k dispozici ve španělštině pro všechny mobilní telefony Samsung s Androidem 9.0. Asistenta budete moci používat pohodlněji a pohodlněji.

Jak nakonfiguruji tlačítko Bixby s novou funkcí?

Tlačítko Bixby galaxy s8

Chcete-li spustit nové funkce, musíte provést následující.

  1. Aktualizujte aplikaci Bixby Z obchodu Samsung.
  2. Jít NastaveníPokročilé funkcePřepínač Bixby.
  3. Teď můžeš změnit funkce tlačítek když jej stisknete jednou nebo dvakrát.
  4. Jedna věc, kterou nemůžete změnit, je: dlouhým stisknutím tlačítka aktivujete Bixby Voice.

Jak vidíte, je to opravdu snadné. Prozatím jsou mobilní telefony, které mohou změnit funkci tlačítka, mobilní telefony, které jsme pojmenovali výše. Společnost Samsung neučinila žádná oficiální prohlášení o stavu mobilních telefonů řady Galaxy A.. K dispozici je také tlačítko Bixby.

Nakonec si nedělejte starosti, pokud chcete, aby tlačítko Bixby zmizelo. Samsung vám umožní deaktivovat tlačítko Bixby na Galaxy Note 9. To je skvělá zpráva pro ty, kteří alespoň nechtějí používat tlačítko asistenta.