Porovnání Full HD – Xperia Z, Ascend D2, Lenovo K900, Grand S

CES 2013 Las Vegas otevřel zákaz nového technologického okna. Okno, které nás zavede do světa plného vysokého rozlišení. Během technologického veletrhu jsme byli svědky prezentací několika smartphonů. Obrazovky Full HD. Níže provedeme malé srovnání čtyř nejdůležitějších: Sony Xperia Z vs. Huawei Ascend D2 vs. Lenovo K900 vs. ZTE Grand S.

Než začneme, a pro ty, kteří se zajímají, proč Xperia ZL není ve srovnání. Odpověď je jednoduchá. Xperia ZL a Xperia Z jsou si velmi podobné, pokud jde o technické vlastnosti. Chtěl jsem si vybrat Xperia Z, protože mi připadal zajímavější, protože je tenčí a vodotěsnější.

Tato čtyři zařízení mají Full HD obrazovku a 13 MP fotoaparát, oba detaily budou u smartphonů nové generace standardem. Všechna tato zařízení patří díky svým vlastnostem do vysokého rozsahu, ale za jejich cenu to neřekneme. I když jsme zatím nepotvrdili cenu Huawei Ascend D2, stejně jako Lenovo K900 a ZTE Grand S, můžeme si být jisti, že nebude tak vysoká jako Sony Xperia Z, která bude stát 649 €. .

Nyní se podívejme na další rozdíly, které mohou způsobit, že si vybereme jeden a vybereme druhý. To nejdůležitější pro mě a myslím, že pro většinu uživatelů Android obecně baterie a paměť. Pokud jde o baterii, najdeme širokou škálu možností. Pro obrazovku Full HD potřebujeme výkonnou baterii. ZTE Grand S nabízí nejnižší baterii s 1780 mAh. Během tiskové konference neposkytli informace o schůzce ani o době trvání schůzky. čekat, je to pro mě trochu stinné Máme 2330 mAh Sony Xperia Z, což mírně zvyšuje miliampéry. Docela dobrý. Společnost Sony také slibuje 11 hodin hovoru a 530 hodin v pohotovostním režimu. Zdálo se mi to dost přehnané a nebudu to moci ověřit, dokud toto zařízení nedostanu. Konečně nejvyšší baterie. Huawei sází na vyšší kapacitu 3000 mAh. Když vidíme takové údaje, můžeme ho v této kategorii označit za vítěze, ale čekat Je tu něco, co mi nevyhovuje.

Našli jsme další velký rozdíl v interním úložišti. Kromě Ascend D2 nabízí 16 GB paměti, které lze všechny rozšířit pomocí karty micro SD. Huawei se rozhodl nabídnout větší kapacitu (32 GB) za svůj spravedlivý podíl, ale cenou bude slot na SD kartu. Výběr toho, který z nich je lepší, vždy závisí na tom, jak naše zařízení používáme. Existují uživatelé, kteří raději nepoužívají SD kartu a místo toho mají více vnitřní paměti; Existují další, kteří potřebují kartu k přenosu aplikací, hudby nebo fotografií.

Na závěr vám nechám tuto srovnávací tabulku, kde můžete lépe vidět vlastnosti každého z nich. Nejprve mi ale řekněte, kterému se dostalo největší pozornosti. Z mého pohledu jsem na Xperia Z velmi ohromen, ale cena mě táhne zpět. Vzhledem k ceně a specifikacím si myslím, že si vyberu Huawei Ascend D2. Co o tobě?