contador de visitas gratis Skip to content

Porovnáváme Galaxy A80 s Redmi Note 7, což je lepší…

srovnání samsung galaxy a80 vs redmi note 7

Společnost Samsung uvedla na trh podivný nový Galaxy A80 a je nabízen jako dobrá alternativa, pokud chcete vyvážený mobilní telefon s dobrými fotoaparáty. To může být Poznámka Redmi 7 Jak uvidíte níže, nemusí být cenově vašimi hlavními konkurenty, ale v některých ohledech jsou si docela podobní.

Dnes je porovnáváme, abychom zjistili, který z nich je nejlepší koupit, Galaxy A80 a nejlepší prodejce Xiaomi Redmi Note 7. Čtěte dále a zjistěte všechny podrobnosti.

Podrobné specifikace Galaxy A80 a Redmi Note 7

První věc, kterou uděláme, je nechat vám srovnávací tabulku. funkce dvou modelů. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak získat představu o mobilních telefonech, se kterými se setkáváme:

funkce

Galaxy A80

Poznámka Redmi 7

Rozměry a hmotnost 165,2 mm x 76,5 mm x 9,3 mm. 210 gramů. 159,21 mm x 75,21 mm x 8,1 mm. 185 gramů.
obrazovka 6,7 ″ nekonečný displej Full HD + a Super AMOLED. 6,3 ″ Full HD + s technologií IPS.
Procesor Qualcomm Snapdragon 7150. Qualcomm Snapdragon 660.
Úložiště dat 8 GB. 3 nebo 4 GB.
Úložný prostor 128 GB Neexistuje žádný slot microSD. 32 nebo 64 GB Lze jej rozšířit pomocí microSD.
Zadní kamera Triple: 48 MP f / 2,0, sekundární 8 MP ultra širokoúhlý f / 2,2 123 ° a 3D hloubkový senzor. Binární 48 MP f / 1,8 + hloubkový senzor 5 MP
Přední kamera Trojitý fotoaparát manažer. 13 MP.
Spojení 4G LTE, WiFi AC dual band, Bluetooth 5, GPS, NFC a USB C. Čtečka otisků prstů na obrazovce. Dual SIM, 4G / LTE, Bluetooth 5, WiFi 802.11, 3,5 mm jack a čtečka otisků prstů.
baterie 3700 mAh S 25 W rychlým nabíjením 4 000 mAh s rychlým nabíjením.
OS Android 9 Pie Se Samsung Experience. Android 9 Pie S MIUI 10.

Rozdíly nejsou příliš malé. Nejprve komentovat rozdíly v hardwaru, A80 má aktualizovanější a výkonnější procesor Redmi Note 7 zůstává u známého Snapdragonu 660. Pokud může být 8 GB RAM společnosti Samsung z dlouhodobého hlediska užitečná, nebudeme mít problémy se žádnými stávajícími hrami, i když je přidána do SoC.

Funkce Galaxy A80

Design je vysoce subjektivní a oba jsou vyrobeny z kovu a skla. Samozřejmě dáváme ruce do ohně, kde se Galaxy A80 bude cítit mnohem lépe a jeho téměř bezrámová obrazovka pomůže. Xiaomi příliš nespěchá s rámy, má zářez a nemá stejné barvy jako AMOLED.

Co když musíte dát Xiaomi skóre uvnitř baterie: 4 000 mAh s MIUI jdou dlouhou cestu. Ten druhý je trochu nižší a přestože to není vůbec špatné, nebude to trvat tak dlouho, dokonce ani zdaleka.

Mnoho různých kamer

Společnost Samsung odvedla hodně práce se širokoúhlým rotujícím fotoaparátem 48 MP a 8 MP. Dobrá věc na tom všem je, že to vezmeme pro selfie, takže pokud vám na tom záleží, všimnete si. Existuje mnoho rozdílů mezi jedním a druhým.

Redmi má také 48 MP hlavní snímač (interpolovaný, ano) podporovaný standardním 5 MP snímačem. Váš soupeř bezpochyby pořídí lepší fotografie ve všech možných scénách, ale ta druhá je docela schopná, co myslíš?

Co je cennější, A80 nebo Note 7?

Uvidíme, první věc je, že to najdete. 200 eur včetně dopravy a záruky ve Španělsku a druhá nevznikne ani za více, ani za méně 649 EUR. Rozdíl je obrovský a pokud se nás zeptáte, který z nich má nejlepší poměr ceny a kvality, uvidíme to jasně: Poznámka Redmi 7. Za tuto cenu těžko najdete něco lepšího, můžete si je koupit zde.

Také, pokud chcete mít mobilní telefon s otočným fotoaparátem v tomto stylu, nepochybujeme, že Samsung je za daných okolností jediná věc. Má lepší obrazovku a software, ale to se také vyplatí. Který byste si koupili? Zanechte nám svůj názor v sekci komentáře.