xiaomi redmi note 8 vs note 8 pro karşılaştırma farklılıkları

Porovnáváme Xiaomi Redmi Note 8 a Note 8 Pro, co…

xiaomi redmi note 8 vs note 8 pro srovnání rozdíly

Před několika dny Xiaomi uvedlo na trh nové Redmi Note 8 a Note 8 Pro. Dá se říci, že Note 7 je přímo nástupcem a nové modely střih: dvě nejlepší střední třídy současnosti. Pokud chcete zjistit, co odborník nabízí proti „normálnímu“, jste na správném místě, zde vám řekneme všechny rozdíly.

Porovnání funkcí: Xiaomi Redmi Note 8 vs Note 8 Pro

První věcí, kterou uděláme, a jako obvykle je, že vám necháme tabulku funkcí mezi těmito dvěma modely. Je to jeden z nejrychlejších způsobů, jak získat představu o interiéru každého mobilního telefonu a zjistit, jak se liší:

Funkce Redmi Note 8 Pro

funkce

Poznámka 8 Redmi

Redmi Note 8 Pro

Rozměry a hmotnost 156,7 x 74,3 x 8,8 mm 191 g 161,3 x 76,4 x 8,8 mm 199 g
obrazovka 6,3 ″ Full HD + IPS Je chráněn poměrem stran 19,5: 9 a Gorilla Glass 5. 6,53 ″ Full HD + IPS Je chráněn poměrem stran 19,5: 9 a Gorilla Glass 5.
Procesor Qualcomm Snapdragon 665 S grafikou Adreno 610. MediaTek Helio G90T S grafem Mali G-76.
Úložiště dat 4 nebo 6 GB 6 nebo 8 GB
Úložný prostor Rozšiřitelné na 64 nebo 128 GB přes MicroSD Rozšiřitelné na 64 nebo 128 GB přes MicroSD
Zadní kamera 4 senzory: 8 MP širokoúhlý + 48 MP + 2 MP makro + 2 MP pro měření hloubky 4 senzory: 8 MP širokoúhlý + 64 MP + 2 MP makro + 2 MP pro měření hloubky
Přední kamera 13 MP s AI a HDR 20 MP s AI a HDR
Spojení Dvoupásmové AC WiFi, Dual SIM 4G, Bluetooth 5, FM rádio, GPS, USB-C, infračervený senzor a konektor pro sluchátka. Dvoupásmové AC WiFi, NFC, Dual SIM 4G, Bluetooth 5, GPS, FM rádio, USB-C, infračervený senzor a konektor pro sluchátka.
baterie 4 000 mAh S 18W rychlým nabíjením. 4500 mAh S 18W rychlým nabíjením. Kompatibilní s funkcí Quick Charge 4+.

Pravda zvenčí je, že je těžké je rozlišit. Oba mají obrazovku velmi podobné velikosti, stejnou technologii a zářezy ve formě kapky vody. Nejdůležitější změnou v zadní části je uspořádání kamer, které jsou obvykle na jedné straně a jsou soustředěny na Pro.

Pro přináší ze všeho trochu víc

Souhrnně lze říci, že Pro je ve všech částech o něco lepší. Nic moc šíleného, ​​ale za zmínku stojí i detaily:

Obrázek Redmi Note 8

  • Lepší procesor? JE MediaTek G90T silnější na papíře, ale … to není všechno. Telefony s těmito procesory mají tendenci mít méně aktualizací, komunity a horší podrobnosti (například frekvenční pásma) než Qualcomm. Uvidíme, jestli se jedná o výjimku.
  • Pro přináší 64 MP snímač Samsung. My máme rozhodnutí zastavit vlak a první fotografie jsou působivé. Rozdíl zůstává v hlavním senzoru, protože ostatní kamery jsou stejné.
  • Více baterie. My máme Extra 500 mAh v modelu Pro a kompatibilita s funkcí Quick Charge 4.0+ bude baterie o něco lepší.

A … jinak jsou opravdu podobné. Z jednoho mobilního telefonu na druhý není příliš mnoho důležitých změn a my to vidíme správně Kupte si Pro, pokud chcete mít 64 MP fotoaparát. Jinak se Redmi Note 8 z některých důvodů zdá být lepší volbou.

První věc je budoucnost Španělsko Oficiálně téměř určitě nemůžeme říci totéž pro jeho staršího bratra. Dodává se také s procesorem Qualcomm a jeden mnohem nižší cena Zpočátku. K tomu všemu dáváme přednost standardní Note 8. co myslíš?