Postarejte se o svou farmu a bojujte o přežití

Dnes máme dobrou zprávu pro všechny milovníky her pro Android. Do našeho operačního systému dorazila jedna z nejočekávanějších verzí roku. Stardew Valley je oficiální a nyní je k dispozici ke stažení na Google Play. Jedná se o portovanou hru pro PC a konzoli, která nashromáždila miliony hráčů po celém světě. Jeho grafika není to nejlepší, co na Androidu najdete, ale má za úkol přidat celé scéně velmi zvláštní nádech. Stojíme před strategickou hrou, ve které musíte převzít farmu.

Může se to zdát nudné, ale nic není nad pravdu. Tato hra sbírá tisíce pozitivních nápadů různé obchody s PC nebo konzolami. To bylo oznámeno pro Android jen před několika týdny a od dnešního dne je k dispozici ke stažení na Google Play. Samozřejmě máme špatné zprávy, pokud uvažujete o tom, že půjdete zdarma. Je to placená hra a nemá bezplatnou verzi.

Stáhněte si nyní Stardew Valley v plné španělštině pro Android

Ano, Údolí Stardew stojí ve Španělsku 8,99 EUR Y Ve Spojených státech 7,99 USD. Má nadprůměrnou cenu ve všech zemích a pravděpodobně vám znemožní nákup. Měli byste vědět Android, nejlevnější způsob hraníprotože hra na jiných platformách stojí téměř dvakrát tolik. Údolí Stardew je plně přizpůsobeno dotykovým obrazovkám a přeloženo úplně španělsky.

Na internetu existují tisíce videí o této hře, takže se můžete podívat a rozhodnout, zda stojí za to hrát. Musíte se starat o svoji farmu, ačkoli to jde nad rámec spojování vysazených. Budete muset hledat stavební materiály, stýkat se s ostatními zemědělci a dělat úkoly, abyste získali různé odměny.

Pokud zaplatíte 8,99 EUR / 7,99 USD, užijete si hru bez reklam a mikroplatby zdarma. To znamená, že tu nebudou žádné peněžní výhody a budete mít přístup ke 100% objektů a úkolů, aniž byste museli platit.

Stardewské údolí Stardewské údolí

Pokud hledáte hru, kde se můžete pobavit na několik hodin, Údolí Stardew vypadá jako velmi dobrá volba. Díky promo akcím Google také můžete ušetřit nějaké peníze, pokud je máte. Můžete to zkontrolovat zadáním položky „Účet“ a poté „Bonusy“ v postranní nabídce Google Play.