Potvrzeno: Assassin's Creed Identity přichází do iOS 25. února

Potvrzeno: Assassin’s Creed Identity přichází do iOS 25. února

Ubisoft nedávno potvrdil vydání akční RPG hry Assassin’s Creed Identity pro iOS. Je třeba poznamenat, že titul byl k dispozici v Austrálii a na Novém Zélandu již před uvedením na trh od září 2014.

O první Assassin’s Creed ve třetí osobě pro mobilní zařízení. Edice Identity nám umožňuje zažít dobrodružství v otevřeném světě zasazeném do italské renesance.

Assassin's Creed ID (1)

I když je pravda, že Ubisoft vydal další hry Assassins Creed pro iPhone a iPad, jako Assassins Creed Pirates nebo Assassins Creed Altaïrs Chronicles (nyní zmizely z App Store). Ta vedla k populární ságe Chronicles pro PlayStation a Xbox s tituly Assassins Creed Chronicles: China a Assassins Creed Chronicles: India.

Assassin's Creed ID (1)

Assassin’s Creed Identity pro iPhone a iPad

Pravdou je, že pro rok 2016 je nastaveno mnoho herních verzí, ale žádná nemá podobnou hratelnost jako Assassin’s Creed Identity.

„Staňte se zabijákem a zažijte slavnou svobodu akce ságy Assassins Creed na svém iPhonu nebo iPadu.“

Takto popisují zážitek, který Assassins Creed Identity od Ubisoftu poskytuje na iPhonu nebo iPadu. Tato hra bude mít různé třídy postav a umožní vám vstoupit do hry Kooperativní režim pro více hráčů, kde můžeme přijímat přátele aby nám pomohli s úkoly.

Assassin's Creed ID (2)

Vzrušující mise se budou odehrávat v ikonických renesančních prostředích, jako je Koloseum, Florencie a další místa.

Navíc se zdá, že Assassins Creed Identity nám to umožňuje. odemknout předměty, oblečení, zbraně a doplňky Přizpůsobit našeho vraha. Nenechte si ujít trailer!

Jak jsme již zmínili dříve, dostali příležitost zahrát si Assassins Creed Identity v rámci bezplatného předběžného vydání na Novém Zélandu a v Austrálii. Ale tato hra pro iPhone a iPad již byla stažena z těchto dvou App Stores a 25. února s cenou 4,99 EUR.

Další verze pro rok 2016

Dále vám necháme video, kde představujeme nejlepší hry, které přijdou během roku 2016, nové hry pro iPad a iPhone, včetně Assassins Creed Identity.

Další aplikace Assassin’s Creed