Potvrzeno: iPad 3 bude mít Retina displej

Jak se blíží představení nového tabletu Cupertino, zvěsti o něm divoce rostou. Některé z těchto pověstí nejsou nic, ale některé se splní. ¿Retina displej na iPadu 3? MacRumors Říká ano …

IPad 3 bude mít displej Retina s vysokým rozlišením

Záhadně, obrazovku iPadu 3 dosáhl rukou chlapců MacRumors. Ani krátké, ani líné, ale měly by fungovat, a zkoumáním dotyčného panelu určily, zda třetí verze iPadu je vlastně tolik proslulý panel Retina Display. A skutečně je.

Na první pohled není mezi touto obrazovkou a iPadem 2 nebo iPadem 1 žádný rozdíl. Pokud je však prozkoumáme pod mikroskopem, můžeme vidět jasný rozdíl, protože pixely nové obrazovky iPadu jsou o polovinu menší než obrazovka. z obrazovek jejich bratrů. Číst, Obrazovka nového iPadu 3 podporuje rozlišení 2048 × 1536Přesně zdvojnásobuje rozlišení obrazovky iPad 1 a iPad 2, což je 1024 × 768. výjimečně ostrý obraz.

Apple téměř jistě používal iPad 3 Hlavní přednáška 7. března bude nový displej kromě displeje Retina Display vybaven čtyřjádrovým procesorem Apple A6, vylepšenými fotoaparáty a připojením 4G LTE.

Sdílejte tento článek se svými přáteli na Facebooku, Google+ a Twitteru pomocí tlačítek, která najdete na začátku. Děkuji mnohokrát!Přes | MacRumors