Používání Siri na Apple Watch

Chytré hodinky jsou zařízení, jejichž cílem je usnadnit náš život, pokud jde o každodenní používání technologií. Nejlepším způsobem, jak používat určité funkce, tedy není ručně zadávat text, který by zabíral velkou část obrazovky, a bylo by téměř nemožné stisknout klávesy. Místo toho požádáme Siri, aby za nás udělal úkoly.

Musíme požádat o pomoc našeho virtuálního asistenta dvě možnosti: manuální a hlasové. Je zřejmé, že pokud budeme mluvit nahlas, nejpohodlnější a nejrozumnější by bylo použít hlas k vyhledání Siriho pomoci, ale stejně jako všechno ostatní v životě jsou chutě subjektivní pro každého člověka.

Ruční povolení Siri na Apple Watch

  1. stiskněte a podržte Digitální koruna.
  2. Formulovat otázka nebo objednávka.

Pokud v této první metodě neobjevíte nic jiného, ​​bude systém přesně stejný, jaký se používá na iPhone. Pokud ano, můžeme stisknutím a podržením tlačítka označit dobu poslechu. Nebo jinými slovy uvolněte tlačítko a řekněte mu, aby přestal poslouchat.

Jak povolíte Siri na Apple Watch svým hlasem?

  1. Zvedněte kotník a vložte si to do úst.
  2. Řekni „Ahoj siri“.
  3. Formulovat otázka nebo objednávka.

Jak vidíte, v obou případech je něco pozitivního, ale je pravda, že mám přednost bezpochyby to aktivovat svým hlasem. Jedním z důvodů, proč Siri na iPhonu vždy nepoužívám, je to, že neobtěžuji lidi kolem sebe ani nevím, co dělám. Pokud však máme jasno v tom, že si promluvíme, nejlepší a nejlogičtější věcí je zahájit akci, se kterou již mluvili. Taky, Poslech Apple Watch není pozastavenPokud ne, něco, co by mohlo baterii drasticky vybít aktivuje se pouze tehdy, když uděláme gesto pohledu na tu dobu. Jako pozitivní bod první metody pak poznamenejte, že je to stejný systém, který je již k dispozici na jakémkoli zařízení iOS (podržte tlačítko Start).

Obrázky – iMore