Používání WhatsApp bez internetu

Zjevně moderní problém: chtít mluvit na WhatsApp a bez připojení k internetu. Pokud se chcete naučit používat WhatsApp bez přístupu k internetu, máme dobré i špatné zprávy. Špatnou zprávou je, že většina kurzů šířících se po internetu nefunguje. Skutečný? Víme, co funguje.

Používání WhatsApp s ChatSIM bez internetu

Technicky používáme internet pomocí ChatSIM, ale používá signál třetí strany, takže se nepočítá. Jedná se o službu určenou k použití při roamingu, takže ChatSIM je nejlepší volbou, pokud jste na cestách nebo cestujete na místě, kde není dostupné pokrytí vašeho operátora a nemáte přístup k signálu WiFi.

Jedná se o globální SIM kartu určenou pro chat, která pracuje s velkým počtem mobilních operátorů a umožňuje odesílání dat a MMS. Po vložení SIM je vše automatické: pokud jste v dosahu signálu jednoho z přidružených operátorů, je váš telefon připojen a můžete WhatsApp používat, jak dlouho chcete.

Jedno z nejužitečnějších řešení, když signál pokrytí nedosáhne naší polohy. / © Zeromobile Srl

ChatSIM má roční náklady 10 € a umožňuje vám posílat neomezené zprávy, pokud nepřekročíte limit provozu. Pokud chcete sdílet multimediální obsah, jako jsou fotografie nebo videa, nebo uskutečňovat hlasové hovory, budete si muset dobít 25 EUR, což umožňuje provoz 250 MB. Platnost těchto záloh končí po třiceti dnech.

Je třeba poznamenat, že ChatSIM je navržen pro jednoduché chatování. Společnost ve skutečnosti blokuje provoz z aplikací bez zasílání zpráv, takže to není řešení pro ty, kteří chtějí mít na cestách přístup k více než WhatsApp. Pro tento účel budete potřebovat cestovní datovou kartu, nikoli ChatSIM.

Ne příliš užitečné řešení: WhatsApp Bluetooth Messenger

Mnoho blogů a výukových programů doporučuje WhatsApp Bluetooth Messenger jako metodu pro použití WhatsApp bez připojení k internetu. Ale protože Bluetooth je technologie krátkého dosahu, která má s internetem jen málo společného, ​​měl by i samotný název aktivovat alarmy. Co na tom záleží, pokud nemáme internet? Máme Bluetooth! “ Slyšel jsi, co řekl? Přesný.

WhatsApp ligacoes

Zkoumali jsme, které aplikace fungují s WhatsApp a které ne. / © ANDROIDPIT

Aplikace není na Google Play, není příliš spolehlivá a neznamená to velkou důvěru v použití aplikace jménem WhatsApp bez jakéhokoli vztahu se společností nebo bez rozpoznání uživatelských jmen aplikace.

Rozhodli jsme se jej však nainstalovat a otestovat a uvědomili jsme si, že toto je nejužitečnější a nejúčinnější nástroj … ne, jen si dělám srandu, nefunguje to. WhatsApp Bluetooth Messenger je velmi jednoduchý nástroj pro chat, který lze použít pouze k odesílání zpráv na krátké vzdálenosti přes Bluetooth. Tak moc.

Stručně řečeno, pokud chcete poslat zprávu osobě vzdálené metr, máte možnost mluvit tváří v tvář nebo jí napsat poznámku nebo napodobit svou vlastní smrt tak realistickým způsobem, že k vám budou spěchat, aby zjistili, co se stane. Co se stalo. Žádná z těchto možností nevyžaduje internet. Nezasáhnou vás ani kulometem s otravnými reklamami.

whatsappbluetooth

WhatsApp Bluetooth Messenger: S WhatsApp Messenger nemá absolutně nic společného. / © Skvělí vývojáři

Na rozdíl od toho, co tam vidíte, WhatsApp vám neumožňuje používat službu SMS, i když není připojení k internetu. Milost WhatsApp je, že můžete posílat zprávy, aniž byste museli platit cenu, kterou váš operátor stanoví za službu SMS, takže používání WhatsApp prostřednictvím SMS bude v aplikaci zvláštní funkcí. Bylo by to, jako by vám Airbnb doporučil hotel nebo vám Uber zavolal pravidelné taxi.

Brání vám vaše závislost ani na vteřinu odpojení od WhatsApp? Promluvte si o největším dramatu, které jste zažili tím, že jste nebyli svázáni s WhatsApp, a co jste udělali, abyste konečně získali přístup?