Telefon

Používejte podobné aplikace s Parallel Space a více účty sociálních médií ve svém mobilním telefonu

Pokud máte více účtů na sociálních médiích, musí být obtížné spravovat oba z jednoho zařízení, chápu to velmi dobře, protože se mi stalo to samé. Když jsem to zjistil, všechno se změnilo Paralelní prostorje aplikace, pomocí které můžete přepínat dva sociální účty na stejném mobilním zařízení, ať už jde o WhatsApp, Facebook, Snapchat a další. Nejlepší ze všeho je, že to můžete udělat jedním klepnutím.

2-hat-for-whazzap

Pokud ale tuto aplikaci nemáte nebo se vám její systém moc nelíbí, můžete najít docela dobré alternativy. Pak uvidíte Aplikace jako Parallel Space Můžete si jej stáhnout zdarma a bez problémů.

2Účty

Tato aplikace Byl speciálně vyvinut pro přístup ke dvěma účtům sociálních sítí, her a okamžitých zpráv. Funkce, kterou provádí, je stejná jako u Parallel Space, takže můžete bez problémů přistupovat k účtům WhatsApp i Facebook. Jediné, co musíte udělat, je přepnout účty bez uzavření a přihlášení stisknutím tlačítka. Chcete-li mít svůj mobilní telefon, jednoduše postupujte podle níže uvedeného odkazu.

Více účtů

Je to také aplikace podobná Parallel Space, díky níž si budete moci v telefonu otevřít více účtů, aniž byste museli zavírat ostatní. Nejlepší je Aplikaci můžete používat, aniž by si toho vaši přátelé všimliJe snadno použitelný a funguje stejně dobře jako duální sim telefony. Pokud uvažujete o jeho stažení, můžete tak učinit pomocí tohoto odkazu

2 řádky pro Whazzap

V tomto případě vám aplikace umožní používat dva účty na jednom mobilním zařízení, ale budete potřebovat oprávnění root Nedělejte si starosti s tím, jak to udělat, protože po kliknutí na odkaz najdete výukový program. Vždy ukládá historii a data, takže o nic nepřijdete. I když chcete zabezpečení, můžete zamknout vzor a tak nikdo nevstoupí, takže pokud se vám tato alternativa líbí, použijte tento odkaz do Obchodu Play.

aplikační klonovač

Cloner Application

S touto aplikací budete moci na svém mobilním telefonu vytvářet klony aplikací, abyste mohli používat více účtů bez uzavírání a otevírání účtů. Ačkoli Nejlepší je, že můžete otevřít stovky sítí, nejen dvě.. Pokud chcete a pokud jste maloobchodník, můžete změnit barvu a název aplikací, které klonujete, a také nastavit heslo, aby nikdo nemohl vstoupit. To je dobrá aplikace, kterou mohu mít, mohu vás ujistit, že vás zaujme, takže pokud si ji chcete stáhnout, musíte projít tímto odkazem a je to.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK