Pověsti: Samsung pracuje na herním smartphonu vybaveném Snapdragon 845

herní smartphone se stává velkým trendem, zejména proto, že mnoho uživatelů může prozkoumat vše, co terminály, jako jsou terminály Razer, ASUS Y Xiaomivelmi dobrou pozici na trhu, nejrychlejší a nejvýkonnější smartphony.

Po svém vedení se zdá, že i Samsung chce jít do boje o vytvoření herního smartphonu. Podle zprávy PhoneArenaTato zařízení mohou brzy čelit novému konkurenci… v rukou Samsungu.

Kolotoč Samsung Galaxy Note 9Kolotoč Samsung Galaxy Note 9

Herní smartphone vyrobený společností Samsung

I když toho o zařízení není příliš známo, publikace má podezření, že ve zprávách minulý měsíc může být terminál rodiny Galaxy s procesorem Snapdragon 845.

Pokud je to pravda, očekává se, že nový telefon Samsung, který osloví hráče, bude obsahovat výše zmíněný procesor s příjemnou 8 GB RAM a až 128 GB interního úložiště.

Je však pravděpodobné, že uvidíme varianty 64 GB a 256 GB, které se přizpůsobí různým kapesám.

V každém případě se očekává, že zařízení nabídne velkou baterii kolem 4 000 mAh a běží na operačním systému Android 8.1 Oreo. Jako zařízení pro volný čas může mít zařízení také chladicí systém podobný tomu, který je vidět níže. Galaxy Note 9. Mluví se dokonce o sdílení mnoha designových prvků tohoto modelu nebo o „obecném designu“ podobném tomu, který je zde vidět. Galaxy A7 Y Galaxy A9.

V tuto chvíli není k dispozici mnoho informací a o novém herním smartphonu Samsung se toho pravděpodobně příliš neví. Není známo, kdy bude zařízení vydáno, ale předpokládá se, že dorazí koncem listopadu nebo začátkem prosince, aby se shodovalo s obdobím Vánoc.

Prostřednictvím: PhoneArena

Zdravím z hloubky bytů.