Hra

Powerbeats Pro bude zpočátku k dispozici pouze v černé barvě

Powerbeats Pro

Začátkem dubna společnost Apple přidala nový produkt na web Beats. Během velkého týdne Apple se nepředstavilTýden, kdy se do popředí dostaly nové iPad Air, iPad mini a AirPods druhé generace. Ve stejném týdnu bylo oznámeno, že nabíjecí základna AirPower byla zrušena.

Tento nový produkt s názvem Powerbeats Pro bude k dispozici až v květnu. I když je tento model po vydání zobrazen ve čtyřech různých barvách, budou pouze v jedné barvě: černé. Pokud si chcete užít jednu z dalších dostupných barev: slonovinu, mech a námořnictvo, budete si muset počkat.

Webová stránka, kde můžeme tyto nové produkty najít, BeatsbyDre.com, aktualizovala informace, které nám ukázala, a nyní ukazuje, jak najít černou barvu, až když se dostane na trh. Až do léta si budeme moci vychutnat barvy slonoviny, mechu a námořnictva.

Není stanoveno, od kterého květnového dne budou v tuto chvíli v prodeji. Powerbeats Pro, ale zdá se, že znát Apple a jeho zpoždění, aby se to stalo do konce měsíce. Původně Spojené státy, Kanada, Velká Británie, Austrálie, Nový Zéland, Japonsko, Hongkong, Singapur, Francie, Německo, Řecko, Irsko, Itálie, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Lucembursko a Lichtenštejnsko.

Powerbeats Pro nám nabízí autonomii až 9 hodin, upevňovací systém na uších a Nabíjecí pouzdro, které nám nabízí stejnou autonomii jako AirPods. Jsou také poháněny stejným čipem jako AirPods druhé generace a poskytují odolnost proti vodě a potu, což je jeden z hlavních požadavků uživatelů, kteří AirPods důvěřují od samého začátku.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK