Příslušenství

Pozornost! Možné filtrování Xiaomi Mi Tab 5G a žádné…

nová karta xiaomi mi tab 5g se blíží a pod značkou redmi se může dostat na západ

Ve světě úniků a pověstí musíte jednat velmi opatrně, ale je to čím dál častější Úniky, které vypadají spíše jako neoficiální reklamy stejných značek než úniky. To může být případ dalšího tabletu Xiaomi, zařízení, na které jsme dlouho čekali.

A ano, Xiaomi Mi Pad 4 je velmi dobrý, ale prozatím čas vidět renovaci. Problém je v tom, že trh s tablety není tak hustý jako mobilní telefony, takže jen málo výrobců sází na tato zařízení. Pouze ty největší značky jako Huawei, Samsung, Xiaomi a dokonce i Apple nedávno váš iPad znovu oblíbilvsadil na toto pole.

I když je toho ještě hodně co vědět, je téměř fakt, že budeme mít nový tablet Xiaomi. Otázka nyní zní: Bude to jen jeden tablet, dva, jedna verze pro Čínu a jedna pro Západ? Znát postup Xiaomi, Myslíme si, že k tomu dojde:

Očekávaný Mi Tab 5G může nebo nemusí přijít ve dvou verzích

Xiaomi Mi Tab 5G

Soudě podle rychlosti pověstí, Pravděpodobně neuvidíme několik zpráv od Xiaomi do konce dubna.. Včera jsme vám ale říkali, že všechno ukázalo, že se Xiaomi rozhodlo nabídnout Mi Pad 5 pod značkou Redmi, jako je Redmi Pad 5G.

Ale, nové pověsti poukazují na existenci Mi Tab 5 jak vidíme na obrázku. Tak, Co je pravda a co ne? Věříme, že Redmi byla na Západě tak úspěšná s mobilními telefony Xiaomi samozřejmě chce tuto popularitu využít ke zvýšení prodeje svého nového tabletu..

To však neznamená, že model, který jsme zmínili na začátku roku, již nebude existovat, ale znamená to, že Xiaomi může pro čínský trh nabídnout speciální verzi pod názvem Mi Tab 5G. Dává tohle smysl? Ano a hodně. Musíme přestat vidět, co Xiaomi dělá v posledních měsících. představení mobilních telefonů s názvem pro Čínu a jejich přejmenování na trh v Evropě a na zbytku Západu. A v některých případech proveďte malé změny.

Tak, Můžeme říci, že to bude stejný tablet, ale s jinými názvy? Ano, to by byla nejlogičtější věc. A samozřejmě je to Redmiho nebo ne, Svůj Mi Pad 4 budete moci obnovit pro dlouho očekávaný Mi Tab 5G. A pokud nevlastníte Mi Pad 4, může to být dokonalá příležitost využít zařízení, které zjevně vypadá velmi dobře a úplně. Doufáme, že tu bude globální verze, a vypadá to, že je to díky únikům.

Možné vlastnosti dalšího tabletu Xiaomi

Nedávné pověsti začaly na Weibo a již se projevily na Twitteru. Nový tablet Xiaomi bude představen do 5 dnůpříští 27. dubna. A pokud je vše, co zatím víme, pravda, nepřijde to samo, ale s novým Mi Band 5 a mnoha důležitými oznámeními MIUI 12.

Pokora stranou, jen k osvěžení toho, co už víme, Mohlo by to znamenat obnovení tabletů v systému Android. A přichází s 5G připojením, procesorem středního a vysokého rozsahu, jako je SD 765, displejem s obnovovací frekvencí 90 Hz a baterií, která může snadno přesáhnout 8 hodin. Nejsem s tím spokojen, také zahrnuje 30W systém rychlého nabíjení. Pokud si myslíte, že stále zveličujeme, když říkáme, že by to mohlo znamenat oživení tabletu, pak tyto funkce výměnou je to asi 260 eur. Není nic špatného skutečný?

Co si myslíte o této zprávě, Chcete znát nový Mi Tab 5G od Xiaomi? My ano. Sledujte nás, protože brzy se dozvíme podrobně.


Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK