Přechod na iOS 13.7 již není možný

Apple, když nová aktualizace operačního systému umožňuje uživatelům downgrade nebo návrat na předchozí verzi na chvíli, stanovený čas asi za dva týdnyNěkdy se to zkrátí na týden nebo dokonce dny.

S vydáním iOS 14 od Apple Zavřeli dveře možnosti návratu na iOS 13.7.Je to nejnovější verze, kterou Apple vydal pro zařízení spravovaná iOS a iPadOS, takže pokud máte problém se systémem iOS 14, nemůžete se vrátit.

Fungování a výkon systému iOS 14 byl prokázán od jeho prvních beta verzí, být velmi odhodlaný (S výjimkou některých beta verzí, které nabízejí vysoké vybíjení baterie), takže není divu, že se Apple rozhodl vyloučit možnost downgradování dříve, než je obvyklé, protože běžná doba je obvykle týden.

Počáteční čísla týkající se přijetí iOS 14 ukazují: jděte dobrým tempem IOS 1 již má nainstalované 1 ze 4 kompatibilních zařízení (stejně jako zařízení kompatibilní s iOS 13); to je 10% z údajů o přijetí iOS 13 za stejné časové období.

Návrat k předchozí verzi iOS, obvykle selže v jejich zařízení. Pokud tato možnost již neexistuje, jedinou zbývající možností je obnovit zařízení od nuly a provést čistou instalaci nejnovější verze, která je aktuálně k dispozici, aniž by došlo k obnovení zálohy, kterou jsme možná uložili, protože problémy zatáhneme. už jsme zažili.