Předplatitelé Apple Music hlásí problémy se službami

V poledne, když se pokouším nainstalovat Remix OS na můj malý Acer Aspire One D250 (ano, vím, že je to Android, ale mám Geek zoufale) poslouchat Apple Music Album Joe Satriani o Streamování z mé Apple TV, kde jsem sestavil malý zesilovač a několik starých reproduktorů, které jsem koupil z mini systému, který už nepoužívám. Když nahrávání skončilo, doufal jsem, že bude pokračovat v přehrávání hudby, jak to obvykle dělá, a nefungovalo to. Protože byl čas jíst, bylo mi to jedno a zapomněl jsem. Zdá se, že jsem nebyl jediný mít problém.

Když se hudba zastavila, zkusil jsem přehrát další disk, předstíral jsem, že jsem načetl první skladbu, a to se nezdařilo, což způsobilo, že jsem bez úspěchu přeskočil na konec druhé a zbývajících skladeb na disku, aniž bych zastavil jakoukoli skladbu. Odpoledne jsem se už naučil mnoho uživatelů mělo problém a dokonce i stav služby Apple potvrzený na stránce podpory.

K chybě došlo mezi 13:45 a 15:45 a v době psaní tohoto článku jsou všechny služby Apple již spuštěny, podle stránky podpory. Právě se to stalo dvě hodinyDost dlouho na to, aby rozzlobení uživatelé tweetovali svůj hněv v síti mikroblogování. Existují důvody, proč si stěžovat, protože očekáváme, že to bude fungovat, když zaplatíme za službu. A pokud to v určitém okamžiku nefunguje, to, co chceme, je nějaká kompenzace, což dělá jen velmi málo společností.

Některé z nich tweety tvrdili, že «Odinstaloval jsem pro vás Spotify, nelitujte mě«. Myslím, že společnost jako Apple by měla být s těmito typy platebních služeb opatrnější. Zaprvé proto, že je to skvělá společnost, a zadruhé proto, že mluvíme o placené službě. špatný obraz vynásobený dvěma. Apple, vlož baterie.