Představujeme 5 nejlepších her pro Android z roku 2019

Nejlepší hry 2019

Pokud jste fanouškem videoher a chcete mít v mobilu jen to nejlepší, jste na správném místě. A v tomto článku vám představíme všechny hry, které tento rok hráče nadchnou. Zde jsou Nejlepší 5 her pro Android z roku 2019. Nemůžete jim chybět.

PUBG Mobile, dokonalost Battle Royale

Je úžasné, jak si PUBG Mobile vede tak dobře na zařízeních Android. To, co začalo jako bitevní hra pro 100 hráčů, stále rostlo a vyvíjelo se být nejlepší Battle Royale hrou pro mobily. Ponořte se do obrovských map naplněných zbraněmi, střelivem, taktickým vybavením a vozidly v klasických režimech Battle Royale. Přijďte jako jednotlivý hráč nebo jako součást týmu a využijte své nejlepší schopnosti, abyste porazili své soupeře, dokud nejste poslední stojící muž.

Tato hra má opravdu úžasnou grafiku a nejlepší kvalitu Umožňuje vám však také snížit grafické detaily, abyste si mohli užít plynulé hraní i při hraní na starším zařízení. Pokud máte novější zařízení, maximalizujte nastavení a užijte si jednu z nejatraktivnějších mobilních her, která bude vydána po dlouhou dobu.

PUBG MOBILE - NOVÁ ÉRA

Brawl Stars, další hit Supercell

Brawl Stars, vyvinutá společností Supercell, je neuvěřitelně úspěšná rychlá hra. Jedná se o oddělení od vesmíru Clash of Clans, které umožňuje hráčům vytvořit tým v MOBA hře, která se liší od ostatních v žánru. barevný pohled.

Existuje několik herních režimů, které se střídají každé dvě hodinyProto pokaždé, když se přihlásíte do aplikace, je vždy co hrát. Každý herní režim je samostatně zábavný sám o sobě. Ale Supercell posunul Brawl Stars na další úroveň střídáním všech šesti režimů.

Battle Chasers: Nightwar, protože ne všechno je zdarma

BattleChasers: NightWar je oceňovaná hra. Nabízí jeden z nejkompletnějších mobilních RPG zážitků, které v roce 2019 zahrajete. Vše o této hře je vyleštěné a úplné, téměř dokonalé. Začíná to super světem plným tajných dungeonů k prozkoumání, obrovskými epickými bossy, které je třeba porazit, a dalšími překvapeními.

Hlavní postava příběhu Mladá žena jménem Gully hledá svého otce Aramuse. Její otec byl slavný hrdina, který zanechal silné rukavice, než záhadně zmizel a které jeho dcera nyní používá ve svém epickém dobrodružství. Tahové boje jsou inspirovány nejlepšími RPG, které si pamatujete, a jsou opravdovým zážitkem i pro příležitostné fanoušky.

Abyste si tuto hru mohli užít, budete muset zaplatit 9,99 eur, ale rozhodně stojí za tu cenu.

Pokémon Go nikdy nevyjde z módy

Je to už 3 roky, co byl spuštěn Pokémon Go. Od té doby jsme viděli formát kopírovaný jinými značkami v naději, že využijeme výhodu mobilní herní šílenství AR, kterou Niantic zdokonalil. Ale Nic se nepodobalo kulturnímu vlivu Pokémon Go ani trvalé síle.

A komunita vypadá tak silně jako nikdy předtím a její vývojáři neustále přidávají nový obsah a funkce. Kompatibilní s herními a reálnými událostmi, kterých se hráči mohou účastnit, to je skvělé. Na mechanickém základě je chytit co nejvíce Pokémonů a stát se odborníkem.

Je hezké sledovat, jak se tato hra neustále rozrůstá a rozšiřuje, a proto jsme ji přidali zpět do našeho seznamu nejlepších her pro Android. Pokémon Go je jedna z bezplatných her, které můžete hrát, pokud jste ochotni dělat fyzickou práci, jako je hledání a chytání Pokémona.

Stranger Things: Hra ze série do mobilu

Stranger Things: The Game je mobilní hra založená na populární stejnojmenné sérii vytvořené společností Netflix. Plně rozvinutá akční a dobrodružná hra Zahrnuje kompletní seznam hratelných postav, spoustu sbírek a retro grafický styl, který odpovídá tématu a nastavení titulu.

Tato hra zahrnuje celé město Hawkins v Indianě s přilehlým lesem Mirkwood Forest, který je třeba prozkoumat. Hraje jako klasická adventura ve stylu Zelda, Se schopností přepínat mezi postavami, které umožňují řešení složitých hádanek. Nejlepší ze všeho je, že si jej můžete stáhnout zdarma a dodává se bez nákupů v aplikaci.

A pro tebe, Jaká je nejlepší hra pro Android roku 2019?