Představujeme vám nejlepší karty rozšíření Hearthstone: Spasitelé …

Hearthstone Saviors of Uldum

Spasitelé Uldum, rozšíření Hearthstone # 12 je tady. Máte pravdu, druhá sada karet Year of the Dragon bude pokračovat ve fantasy dobrodružstvích League of Evil počínaje dneškem 6. srpna.

Pokud tedy chcete být odborníkem, nenechte si ujít tento příspěvek, protože ho najdete zde Nejlepší karty v rozšíření Hearthstone: Saviors of Uldum. Začněme!

Murlocsův mor

Murlocsův mor

Je to velmi funkční dopis. může přeměnit kteréhokoli oblíbence na náhodné předání pro tři krystaly many. S touto kartou můžete sesílat kouzla, která zcela destabilizují jakoukoli strategii vašich protivníků a není téměř žádná šance na záchranu hry.

A tato karta by mohla mít nějaké balíčky v potížích, například kolosálního velekněze a kouzelníka. Nepochybně by to pro vás mohla být ideální volba.

Siamat

Jedná se o legendární kartu, která spolupracuje s Elementals a určitě Bude to pro soupeře velmi obtížné rozbít. Musíte jednat opatrně a moudře a uvidíte, jak moc můžete jeho bitevního pokeru využít.

Náborář zla

Velmi zajímavá karta, jejíž hlavní zbraní je bojový pokřik. A tohle Pokud ji vyvoláte s Footmanem na stole, karta ji zničí a místo toho vyvolá démona 5/5. Jediným problémem může být schopnost kouzelníka vytvářet nohsledy.

Použití této kombinace je vaší nejlepší šancí zaručit trojité roztočení Je to zlověstná dohoda Nová karta, která vám umožní objevit Footmana výměnou za manový krystal.

Anubisath Defender

Karta, která funguje podobně jako Arcane Tyrant, si pamatovala z expanze Kobolds a Catacombs. Může to vypadat jako běžná karta, ale v jednom tahu Defender Anubisath je zdarma, pokud sesíláte kouzlo, které stojí 5 a více.

Díky tomu bude váš tah naprosto zničující. Na rozdíl od Arcane Tyran samozřejmě tato karta je exkluzivní pro Druid. Díky jeho 3/5 statistikám je karta ještě lepší.

Obchodník s krystaly

Obchodník s krystaly

Crystal Trader je řešením pro všechny časy, kdy jste postupně nechali své manové krystaly. Tato karta, epický oblíbenec, lze získat pouze se 2 krystaly many a účinek je na konci otáčení zničující.

A tento dopis vám to dovolí lízni jakoukoli kartu ze svého balíčku, ale ano, pouze pokud vám zbývají krystaly many.

Co o tobě, Znáte nějaké další dobré karty v Saviors of Uldum?